null

Aktuálny cenník inzercie na serveri Moda.sk

Sobota 1. 3. 2008 | AUTOR: Roxana Báťková  | null

Server Moda.sk je jediný čistokrvný serveru o móde, kozmetike a módnych trendoch v Slovenskej republike. Našim cieľom je priniesť čitateľom zaujímavé články, fotogalérie a videá z oblasti módnych trendov. Na druhej strane chceme ponúknuť možnosť vám, spoločnostiam – výrobcom a predajcom odevov, obuvi, kozmetiky, módnych doplnkov, ale aj módnych značiek či výrobkov so štýlovým dizajnom či architektúrou, inzerovať na tom mieste, ktoré sa pre užívateľov inernetu stalo miestom, ktoré im poradia , čo a kde nakúpiť. Miestom, ktoré naše používateľa a čitateľa zoznámi s najnovšími módnymi trendmi, predstaví im nové kolekcie módnych značiek, či nové výrobky napríklad v oblasti kozmetiky, designu apod.

Vaše inzerce by na serveru Moda.sk neměla chybět!

Kontaktujte nás, aby sme vám poradili, ako najlepšie na stránkach serveru Moda.sk inzerovať.

Roxana Báťková
Obchodná a marketingová riaditeľka

Triax CZ s. r. o. – vydavateľ Moda.sk
Mobil: +420 777 289052
E-mail: roxana.batkova (zavináč) moda.sk
Web: www.moda.sk

comments powered by Disqus
MÓDA DOPORUČUJE
POSLEDNÉ KOMENTÁRE
TO VÁS BUDE ZAUJÍMAŤ
ŽITE S MÓDOU

Nebojte sa poslať nám tip!
Viete čo sa práve deje na módnej scéne? Pracujete v módnom, textilnom či odevnom priemysle? Pošlite nám svoje informácie a tipy na články. Píšte na moda@moda.sk.

Tip pre mladých módnych tvorcov.
Študujete alebo ste práve vyšli zo školy a baví vás navrhovať odevy, obuv alebo módne doplnky? Pošlite nám svoj profesionálny životopis, kresby a fotografie vašich modelov a radi vás predstavíme na stránkach Moda.sk našim čitateľom. Neváhajte a využite svoju šancu! Dostaňte sa s nami do sveta módy!