null

Kontakty na vydavateľa serveru Moda.sk

Štvrtok 1. 1. 1970 | AUTOR: Redakcia  | null

Server Moda.sk je jediný čistokrvný serveru o móde, kozmetike a módnych trendoch v Slovenskej republike. Našim cieľom je priniesť čitateľom zaujímavé články, fotogalérie a videá z oblasti módnych trendov. Na druhej strane chceme ponúknuť možnosť vám, spoločnostiam – výrobcom a predajcom odevov, obuvi, kozmetiky, módnych doplnkov, ale aj módnych značiek či výrobkov so štýlovým dizajnom či architektúrou, inzerovať na tom mieste, ktoré sa pre užívateľov inernetu stalo miestom, ktoré im poradia , čo a kde nakúpiť. Miestom, ktoré naše používateľa a čitateľa zoznámi s najnovšími módnymi trendmi, predstaví im nové kolekcie módnych značiek, či nové výrobky napríklad v oblasti kozmetiky, designu apod

V případě, že máte jakýkoliv problém nebo dotaz tak nás můžete kontaktovat.


Triax CZ s. r. o. – vydavateľ Moda.cz / Moda.sk
P. O. Box 18, Nepomuk, 33 501

Mobil: +420 777 289052
E-mail: moda (zavináč) moda.sk
Web: www.moda.sk

comments powered by Disqus
MÓDA DOPORUČUJE
POSLEDNÉ KOMENTÁRE
TO VÁS BUDE ZAUJÍMAŤ
ŽITE S MÓDOU

Nebojte sa poslať nám tip!
Viete čo sa práve deje na módnej scéne? Pracujete v módnom, textilnom či odevnom priemysle? Pošlite nám svoje informácie a tipy na články. Píšte na moda@moda.sk.

Tip pre mladých módnych tvorcov.
Študujete alebo ste práve vyšli zo školy a baví vás navrhovať odevy, obuv alebo módne doplnky? Pošlite nám svoj profesionálny životopis, kresby a fotografie vašich modelov a radi vás predstavíme na stránkach Moda.sk našim čitateľom. Neváhajte a využite svoju šancu! Dostaňte sa s nami do sveta módy!