null

Sexy pre-fall 2012 Versace stavia na pánskych akcentom so sexy duchom!

Streda 4. 1. 2012 | AUTOR: Edita Lehotská  | Dámska móda

Donatella Versace opäť dokázala, že je majsterkou krajčírskeho umenia. Značka Versace predstavila svoju Pre-fall kolekciu pre rok 2012, postavenú na pánskych akcentoch, ale neprekvapí, že je súčasne neodolateľne sexy.

Pravidelné e-maily s informáciami o zľavách,
súťažiach, módnych trendoch a akciách.
Vlož svoj e-mail a získaj mnoho výhod!
Súhlasím s pravidlamiOdoslať >>
Dizajnovo úchvatné outfity dokreslila Donatella tak neprehliadnuteľnými prvkami, ako sú vysoké čierne čižmy. Donatella miluje tento symbol sexuality a neraz ním už podčiarkla ženskosť a sexepíl svojich modelov. Celá pre-fall kolekcia 2012 je postavená na jednoduchých farbách: čiernej, modrej a červenej.
Značka Versace a Donatella Versace predstavili svoju pre-fall kolekciu pre rok 2012.
Značka Versace a Donatella Versace predstavili svoju pre-fall kolekciu pre rok 2012.


Oblečenie je priliehavé a strihy majú zaujímavé detaily, ktoré Donatella našla v už spomínanom pánskom šatníku. Sukienku Versace kombinuje s koženou motobunda, šaty pánske traky. Niekedy je outfit zložený len z jednoduchej kombinácie: jednoduchej úzkej sukne a svetríku. V kombinácii s luxusnou modrou kabelkou aj takto jednoduchý outfit získava na noblese.
Pre-fall kolekcia Versace 2012 si vyhrala s pánskymi detailami.
Pre-fall kolekcia Versace 2012 si vyhrala s pánskymi detailami.


V druhej časti kolekcie Donatella prešla rázne od čiernej a modrej k červenej. Relatívne jednoduché strihy i v tejto časti zdobia zaujímavé a netradičné detaily, ako napríklad zapínanie na červenej bundičce do pásu, kde celý outfit ešte podtrhuje modro-čierno-červená kabelka.
Červená kolekciu Versace doslova rozžiaria.
Červená kolekciu Versace doslova rozžiaria.


Zdroj obrázkov: Style.com, Versace, internet

comments powered by Disqus
MÓDA DOPORUČUJE
POSLEDNÉ KOMENTÁRE
ŽITE S MÓDOU

Nebojte sa poslať nám tip!
Viete čo sa práve deje na módnej scéne? Pracujete v módnom, textilnom či odevnom priemysle? Pošlite nám svoje informácie a tipy na články. Píšte na moda@moda.sk.

Tip pre mladých módnych tvorcov.
Študujete alebo ste práve vyšli zo školy a baví vás navrhovať odevy, obuv alebo módne doplnky? Pošlite nám svoj profesionálny životopis, kresby a fotografie vašich modelov a radi vás predstavíme na stránkach Moda.sk našim čitateľom. Neváhajte a využite svoju šancu! Dostaňte sa s nami do sveta módy!