null

Sexy pre-fall 2012 Versace stavia na pánskych akcentom so sexy duchom!

Streda 4. 1. 2012 | AUTOR: Edita Lehotská  | Dámska móda

Donatella Versace opäť dokázala, že je majsterkou krajčírskeho umenia. Značka Versace predstavila svoju Pre-fall kolekciu pre rok 2012, postavenú na pánskych akcentoch, ale neprekvapí, že je súčasne neodolateľne sexy.

Dizajnovo úchvatné outfity dokreslila Donatella tak neprehliadnuteľnými prvkami, ako sú vysoké čierne čižmy. Donatella miluje tento symbol sexuality a neraz ním už podčiarkla ženskosť a sexepíl svojich modelov. Celá pre-fall kolekcia 2012 je postavená na jednoduchých farbách: čiernej, modrej a červenej.
Značka Versace a Donatella Versace predstavili svoju pre-fall kolekciu pre rok 2012.
Značka Versace a Donatella Versace predstavili svoju pre-fall kolekciu pre rok 2012.


Oblečenie je priliehavé a strihy majú zaujímavé detaily, ktoré Donatella našla v už spomínanom pánskom šatníku. Sukienku Versace kombinuje s koženou motobunda, šaty pánske traky. Niekedy je outfit zložený len z jednoduchej kombinácie: jednoduchej úzkej sukne a svetríku. V kombinácii s luxusnou modrou kabelkou aj takto jednoduchý outfit získava na noblese.
Pre-fall kolekcia Versace 2012 si vyhrala s pánskymi detailami.
Pre-fall kolekcia Versace 2012 si vyhrala s pánskymi detailami.


V druhej časti kolekcie Donatella prešla rázne od čiernej a modrej k červenej. Relatívne jednoduché strihy i v tejto časti zdobia zaujímavé a netradičné detaily, ako napríklad zapínanie na červenej bundičce do pásu, kde celý outfit ešte podtrhuje modro-čierno-červená kabelka.
Červená kolekciu Versace doslova rozžiaria.
Červená kolekciu Versace doslova rozžiaria.


Zdroj obrázkov: Style.com, Versace, internet

comments powered by Disqus
MÓDA DOPORUČUJE
POSLEDNÉ KOMENTÁRE
ŽITE S MÓDOU

Nebojte sa poslať nám tip!
Viete čo sa práve deje na módnej scéne? Pracujete v módnom, textilnom či odevnom priemysle? Pošlite nám svoje informácie a tipy na články. Píšte na moda@moda.sk.

Tip pre mladých módnych tvorcov.
Študujete alebo ste práve vyšli zo školy a baví vás navrhovať odevy, obuv alebo módne doplnky? Pošlite nám svoj profesionálny životopis, kresby a fotografie vašich modelov a radi vás predstavíme na stránkach Moda.sk našim čitateľom. Neváhajte a využite svoju šancu! Dostaňte sa s nami do sveta módy!