null

Objavte sedemdesiat farieb džínsov Cimarron!

Utorok 24. 1. 2012 | AUTOR: Berta Pean  | Dámska móda

Farebné skinny džínsy sú hitom tohtoročnej jari a leta. Tiež si hovoríte, že si nejaké zaobstaráte? A už teraz sa pripravujete na kompromis – jednoducho uvidíte, v akej farbe budú. Avšak existuje možnosť, ako si vybrať až zo 70-tich odtieňov a zaobstarať si tak skinny džínsy nielen v správnom fashion strihu a favorizované farbe, ale dokonca vo vysnívanom odtieni!

70 rôznych farebných odtieňov ponúka jarná kolekcia džínsov francúzskej značky Cimarron. Áno – 70 odtieňov: to si nemožno ani predstaviť, kým to človek neuvidí.
Skinny džínsy v 70-tich odtieňoch a farbách.
Skinny džínsy v 70-tich odtieňoch a farbách.


Ružová, fialová, zelená, žltá, oranžová, zelená a samozrejme tiež modrá sú na džínsy najmódnejšieho strihu jari – na skinny strih – aplikované hneď v niekoľkých odtieňoch. A tak si môžete ružové džínsy obliecť v krikľavom odtieni, alebo v tom najjemnejšom pasteli. Žlté džínsy môžu byť neónovo svietivé, alebo len jemne žlté.
Jarná farebná kolekcia skinny džínsov Cimarron.
Jarná farebná kolekcia skinny džínsov Cimarron.

FOTOGALÉRIA

70 odtieňov džínsov Cimarron

img_001_Cimarron-jeans-slim-sand-sable-beige img_002_Cimarron-jeans-slim-black-noir img_003_Cimarron-jeans-slim-khaki-green-kaki-vert img_004_Cimarron-jeans-slim-bronze-green-vert
img_005_Cimarron-jeans-slim-carmel-caramel img_006_Cimarron-jeans-slim-malt-tabaco-tabac-malte img_007_Cimarron-jeans-slim-camel-beige-fonce img_008_Cimarron-jeans-slim-beige
img_009_Cimarron-jeans-slim-red-rouge img_010_Cimarron-jeans-slim-chili-pepper-piment-rouge img_011_Cimarron-jeans-slim-red-clay-terre-rouge-argile img_012_Cimarron-jeans-slim-red-rouge-marlboro
Strana 1/6<< zpět      |      další >>

O značke Cimarron

Značka Cimarron sa narodila v roku 1979 v rodine Saez Merino ako alternatíva k vtedy už existujúcej sesterské džínsovej značke Lois. V neskorých osemdesiatych rokov sa tak na francúzsky trh dostala nová značka džínsov v inovatívnej forme džínsoviny zo 100% bavlny, jemná na dotyk, farbená do mnohých farieb a hlavne v sexy strihoch nohavíc aj džínových búnd.
Skinny džínsy Cimarron sú v jednom strihu – ale v 70-tich farbách!
Skinny džínsy Cimarron sú v jednom strihu – ale v 70-tich farbách!


Na začiatku 90. rokov predstavila značka Cimarron ženskú líniu, ktorá sa snažila odpútať od do tej doby preferovaného amerického vintage štýlu denimovej módy. Novú koncepciu, ktorú môžete vidieť teraz, priniesli nakoniec značke Benjamin a Michael Djeribi, majitelia francúzskej značky „Used Jeans“, ktorí prevzali Cimarron a predstavili relaunched značky na nové poňatie: džínsy v sedemdesiatich farbách.
Ponorte sa do farebných odtieňov džínsov Cimarron!
Ponorte sa do farebných odtieňov džínsov Cimarron!


Zdroj obrázkov: Denimology.com, Cimarron, internet, Google.com

comments powered by Disqus
MÓDA DOPORUČUJE
POSLEDNÉ KOMENTÁRE
ŽITE S MÓDOU

Nebojte sa poslať nám tip!
Viete čo sa práve deje na módnej scéne? Pracujete v módnom, textilnom či odevnom priemysle? Pošlite nám svoje informácie a tipy na články. Píšte na moda@moda.sk.

Tip pre mladých módnych tvorcov.
Študujete alebo ste práve vyšli zo školy a baví vás navrhovať odevy, obuv alebo módne doplnky? Pošlite nám svoj profesionálny životopis, kresby a fotografie vašich modelov a radi vás predstavíme na stránkach Moda.sk našim čitateľom. Neváhajte a využite svoju šancu! Dostaňte sa s nami do sveta módy!