null

Dámska móda

Oblečenie pre ženy a značková dámska móda – módne kolekcie a tipy na nákupy

Pravidelné e-maily s informáciami o zľavách,
súťažiach, módnych trendoch a akciách.
Vlož svoj e-mail a získaj mnoho výhod!
Súhlasím s pravidlamiOdoslať >>
Utorok 15. 4. 2014 | AUTOR: Edita Lehotská | Komerčná informácia
Námornícky štýl prichádza v úplne novej podobe – jarný módny katalóg KLiNGEL vám na neho ponúka nový modernejší pohľad!

Je málo trendov, pre ktoré sa vždy znovu a znovu nadchneme s rovnakým nadšením, ako pre tento rok opäť módny navy, alebo ak chcete – námornícky štýl. Ten už ale dávno nie je len o bielo-modrom pruhovanom tričku kombinovanom s bielymi alebo tmavo modrými nohavicami. Móda inšpirovaná láskou k moru sa vlní na niekoľkých vlnách a pridávajú sa nové vzory či farby, ktoré už „surový“ námornícky štýl pripomínajú len veľmi decentne. Také kúsky nájdeme aj v jarnej a letnej kolekcii KLiNGEL. Ak sa chcete vymaniť z módnej šedi, vyberte si niektorý z trendy outfitov v navy štýle.

Piatok 11. 4. 2014 | AUTOR: Berta Pean | Komerčná informácia
Máte väčšie prsia? Vieme, čo vám skutočne pristane!

Aj keď počúvame skôr o problémoch tých, ktorým príroda prsia nenadelila, ani my ženy s väčším poprsím nemáme vždy na ružiach ustlané. Bujné poprsie, ktorým nás príroda obdarila, nemusí byť vždy len magnetom pre mužské oči, ale tiež zdrojom problémov pri našom obliekaní. Čo si s veľkými prsiami môžeme dovoliť vziať na seba? Rozhodne nestačí len dobrá podprsenka aj keď tá by mala byť samozrejmosťou. Ďalšie pravidlá pre fazónu nášho oblečenia si predstavíme v prvom diele nášho seriálu Fazóna – oblečenie pre každú postavu! V článku nájdete nielen všeobecné rady, ale aj odkazy na konkrétne kúsky, ktorými si môžete obohatiť svoj ​​šatník! Seriál je vytvorený v spolupráci so zásielkovým módnym domom KLiNGEL.

Utorok 4. 3. 2014 | AUTOR: Berta Pean
Smoking sa v dámskom šatníku uplatní aj miesto večerných šiat – vyskúšajte tento nevšedný štýl celebrít!

Vždy som po ňom túžila a nikdy som si ho nedopriala – dámsky smoking, sako a nohavice, dnes s obľubou nazývané skôr tuxedo. Do módy sa vracia a znovu odchádza – znova a znova... Tohtoročné red carpet akcie ma ale opäť nabudili, pretože sa v dámskom smokingu objavilo hneď niekoľko celebrít a módny svet sa opäť do tuxedo zbláznil. Naviac návrhári sú na to nachystaní a v kolekciách pre tohtoročnú jar a leto nájdete veľké množstvo žaketov – saká vhodné k spoločenským nohaviciam, ale aj ako elegantné kostýmy do práce či ako sako do casual outfitu pokojne s džínsami. Poďte sa pozrieť, čo všetko pánske sako v dámskom šatníku dokáže!

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další
MÓDA DOPORUČUJE
ŽITE S MÓDOU

Nebojte sa poslať nám tip!
Viete čo sa práve deje na módnej scéne? Pracujete v módnom, textilnom či odevnom priemysle? Pošlite nám svoje informácie a tipy na články. Píšte na moda@moda.sk.

Tip pre mladých módnych tvorcov.
Študujete alebo ste práve vyšli zo školy a baví vás navrhovať odevy, obuv alebo módne doplnky? Pošlite nám svoj profesionálny životopis, kresby a fotografie vašich modelov a radi vás predstavíme na stránkach Moda.sk našim čitateľom. Neváhajte a využite svoju šancu! Dostaňte sa s nami do sveta módy!