null

Dom a zahrada

Módne trendy pre bývanie: architektúra, interiéry, záhrada, design

Streda 5. 9. 2012 | AUTOR: Valérie Jankovská
Obydlia pre zvieratá môžu mať tiež „high end“ dizajn!

Ak si potrpíte nielen na módnosť svojho oblečenia, ale aj na dizajn svojho bytu, dostávate sa pravdepodobne do neriešiteľných situácií vo chvíli, keď si domov kupujete domáce zviera. Či už sú to akvarijné rybky, drobný hlodavec, mačka alebo pes, plastové obydlia, zúfalé debničky na exkrementy pre mačky, ale aj nevzhľadné akvária vás nechávajú na pochybách, či máte žalúdok na to, nechať si týmito zúfalými plastovými výliskami, akváriami na drevotrieskových skrinkách s nevkusným dýhovaním alebo napríklad aj farebne či vzormi „neudýchateľnými“ pelechmi pre svojho psa alebo mačku zničiť interiér svojho krásneho bytu. Avšak ide to aj inak.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další
MÓDA DOPORUČUJE
POSLEDNÉ KOMENTÁRE
ŽITE S MÓDOU

Nebojte sa poslať nám tip!
Viete čo sa práve deje na módnej scéne? Pracujete v módnom, textilnom či odevnom priemysle? Pošlite nám svoje informácie a tipy na články. Píšte na moda@moda.sk.

Tip pre mladých módnych tvorcov.
Študujete alebo ste práve vyšli zo školy a baví vás navrhovať odevy, obuv alebo módne doplnky? Pošlite nám svoj profesionálny životopis, kresby a fotografie vašich modelov a radi vás predstavíme na stránkach Moda.sk našim čitateľom. Neváhajte a využite svoju šancu! Dostaňte sa s nami do sveta módy!