null

Cesta ku kráse je hra: Dior so svojou kozmetikou hrá populárne retro hry Tetris, Pacman a Pong!

Utorok 18. 10. 2011 | AUTOR: Berta Pean  | Kozmetika

Tetris, Pacman a Pong – dnes už retro počítačové hry, aj keď stále neuveriteľne populárne vďaka svojej jednoduchosti, teraz využil vo svojej propagácii na nové kozmetické výrobky Christian Dior. Z retro hier vytvoril Dior pôsobivú modernú kampaň, aj keď dalo sa podľa mňa urobiť viac!

Pravidelné e-maily s informáciami o zľavách,
súťažiach, módnych trendoch a akciách.
Vlož svoj e-mail a získaj mnoho výhod!
Súhlasím s pravidlamiOdoslať >>
Zaujať zákazníkov nie je ľahké. Očné tiene sú proste vždy len očné tiene, rúž je vždy len rúž a s prevratnými inováciami sa ani tým najznámejším značkám nepodarí prísť každú sezónu. A tak svoju rolu dostáva marketing. Tentoraz pre Dior dosť netradičný, ale uznávame, minimálne vizuálne veľmi vydarený.


Nápad zahrať si Tetris s očnými tieňmi, premeniť rúž na hladného Pacmana či si hrať Pong opäť s očnými tieňmi je pekné, ale nedokončené do konca. Siaham po svojom iPhonu a skúšam na Apps nájsť tieto hry v prevedení Dior kampane - a nič! Zisťujem, že ide o obyčajné video. Pekné, ale úplne neinteraktívne. Preto, síce sa Dioru možno povedie urobiť z videa viral (poznámka: virálny marketing – šokujúce alebo vtipné video, fotka alebo aplikácia, vytvorená pre reklamné účely, ktoré si ľudia medzi sebou šíria vďaka ich obsahu sami a firma tak ušetrí na marketingových výdavkoch), ale v dnešnej dobe chytrých telefónov a tabletov by som čakala skutočne viac!

Určite si ale video nenechajte ujsť a pozrite sa na neho až dokonca. Najvydarenejšie je práve finálny „plošinovka“, v ktorej chodíte, skáčete zbierate, prechádzate do nových levelov, až sa z vás stane elegantná dáma Dior.

VIDEO: Retro počítačové hry v modernej kampani na dekoratívnu kozmetiku DiorZdroj videa: Christian Dior, Youtube.com

comments powered by Disqus
MÓDA DOPORUČUJE
POSLEDNÉ KOMENTÁRE
ŽITE S MÓDOU

Nebojte sa poslať nám tip!
Viete čo sa práve deje na módnej scéne? Pracujete v módnom, textilnom či odevnom priemysle? Pošlite nám svoje informácie a tipy na články. Píšte na moda@moda.sk.

Tip pre mladých módnych tvorcov.
Študujete alebo ste práve vyšli zo školy a baví vás navrhovať odevy, obuv alebo módne doplnky? Pošlite nám svoj profesionálny životopis, kresby a fotografie vašich modelov a radi vás predstavíme na stránkach Moda.sk našim čitateľom. Neváhajte a využite svoju šancu! Dostaňte sa s nami do sveta módy!