null

Chanel predstavuje nový Coco Noir parfum oslavujúci ženskosť cestovania a kúzlo benátskych nocí!

Štvrtok 9. 8. 2012 | AUTOR: Yveta Štrková  | Kozmetika

Za novým Coco Noir parfémom značky Chanel stojí Jacques Polge. Ten sa inšpiroval slávnymi predchodcami novej vône, parfumom Coco z roku 1984 a novšiou vôňou Coco Mademoiselle z roku 2001.

Nový parfum Chanel Coco Noir oslavuje kúzlo benátskych nocí, ktoré ešte viac zdôrazňujú ženskosť a túžbu po cestovaní. Po cestovaní ako možnosti nasať atmosféru a genius loci najkrajších miest sveta. Čierny minimalistický flakón má klasický hranatý tvar. Zdobí ho iba jednoduché zlaté zdobenie a biele písmo s menom parfumu.


Hlava novej vône Chanel Coco Noir je postavená na tónoch graperuitu a bergamotu. Srdce vône sa hrá s kvetinovými tónmi. Ucítite ružu, jazmín, narcis a listy pelargónie. Základ stavia na fazuli tonka z Brazílie a Venezuely, na pačuli z Indonézie a na vôni santalového dreva, vanilky a kadidla.

Na parfum sa môžeme tešiť už za pár dní. Značka ho na trh uvedie už 17. augusta 2012. Cena parfumu bude približne 92 € za 50 ml balenie parfumu a 132 € za 100 ml balenie.

Zdroj obrázkov: Chanel, Pursuitist.com, Google.com

comments powered by Disqus
MÓDA DOPORUČUJE
POSLEDNÉ KOMENTÁRE
ŽITE S MÓDOU

Nebojte sa poslať nám tip!
Viete čo sa práve deje na módnej scéne? Pracujete v módnom, textilnom či odevnom priemysle? Pošlite nám svoje informácie a tipy na články. Píšte na moda@moda.sk.

Tip pre mladých módnych tvorcov.
Študujete alebo ste práve vyšli zo školy a baví vás navrhovať odevy, obuv alebo módne doplnky? Pošlite nám svoj profesionálny životopis, kresby a fotografie vašich modelov a radi vás predstavíme na stránkach Moda.sk našim čitateľom. Neváhajte a využite svoju šancu! Dostaňte sa s nami do sveta módy!