null

Kozmetika

Pleťová kozmetika, telová kozmetika, make-up a tipy pre starostlivosť o pleť

Pravidelné e-maily s informáciami o zľavách,
súťažiach, módnych trendoch a akciách.
Vlož svoj e-mail a získaj mnoho výhod!
Súhlasím s pravidlamiOdoslať >>
Pondelok 25. 11. 2013 | AUTOR: Yveta Štrková / Redakcia
Dermacol prichádza s novinkou v protivráskovej starostlivosti – s intenzívnou liftingovou a remodelačnou starostlivosťou Botocel

Predstavte si nejedno ráno alebo deň, keď sa pozriete do zrkadla a zistíte, že vaša pleť je vyhladená a bez vrások. Váš úsmev sa rozžiari, pretože len vy viete, čo za tým je. Je to tajomstvo výbere vhodnej pleťovej kozmetiky a tiež zdravého životného štýlu. Proti našim vráskam chce pomôcť bojovať aj liftingová neinvazívna kosmetika Dermacol Botocell. Aktuálne bola rada rozšírená o intenzívnu liftingový a remodelačný produkt, ktorý vďaka revolučnému koncentrovanému protivráskovému komplexu nahrádza botulotoxinová a hyalurónová injekcia. Prvé výsledky sú viditeľné už počas týždňa.

Utorok 19. 11. 2013 | AUTOR: Edita Lehotská
Nielen na vašich nechtoch sa dnes dá vyhrať s umením – hitom sa stáva očný umelecký make-up!

Stane sa Eye Art, čiže umelecké zdobenie očí rovnako populárnym ako Nail Art? Možno! Jeho nevýhodou je, že denne si na očný make-up do kozmetického salónu určite nevyrazíte a na rozdiel od umelecky zdobených nechtov ho musíte ráno pracne vyrobiť, aby ste ho najneskôr pred spaním odličovačom dokonale umyla. Napriek tomu, vidíme ho na prehliadkových mólach a túžime si podobnú kreáciu skúsiť tiež. Takže prečo nie! Skúste samy, čo dokážete. Alebo sa zverte do rúk profesionálov, alebo trebárs len kamarátky, ktorej nie je úplne cudzie výtvarné cítenie a dokáže nejakú tú make-up nádheru na vašich očiach vyčariť.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další
MÓDA DOPORUČUJE
ŽITE S MÓDOU

Nebojte sa poslať nám tip!
Viete čo sa práve deje na módnej scéne? Pracujete v módnom, textilnom či odevnom priemysle? Pošlite nám svoje informácie a tipy na články. Píšte na moda@moda.sk.

Tip pre mladých módnych tvorcov.
Študujete alebo ste práve vyšli zo školy a baví vás navrhovať odevy, obuv alebo módne doplnky? Pošlite nám svoj profesionálny životopis, kresby a fotografie vašich modelov a radi vás predstavíme na stránkach Moda.sk našim čitateľom. Neváhajte a využite svoju šancu! Dostaňte sa s nami do sveta módy!