Beckhamovci obsadili obálky lifestylových magazínov!

Autor: Valérie Jankovská | Kategória: Módne noviny

Bývalá Spice Girls hviezda a dnes úspešná módna návrhárka Victoria Beckham spolu so svojím manželom, slávnym futbalistom a tiež módnou ikonou, obsadzujú obálky lifestylových časopisov. Zatiaľ čo sa Victoria objaví vo vydaní pre jún a júl 2012 na obálke nemeckého vydania prestížneho magazínu Interview, David je pred európskym futbalovým šampionátom dokonca hviezdou na obálke anglického vydania dámskeho lifestylového titulu ELLE.

David a Victoria Beckham samozrejme nie sú len na obálkach spomínaných titulov: Interview a ELLE. Časopisy s nimi nafotili celú sériu fotiek. Kým Victoriu naštylizovali na fotkách Interview do pozície až submisívnej študentky, s knižkou, ležiacou na tráve a úplne jej chýba akýkoľvek zvodný sexappeal, David v ELLE odhaľuje čitateľkám svalnaté telo aj tetovanie, ktorého rozhodne nemá po tiel málo.

O fotky Victorie Beckham pre Interview sa postaral fotograf Angelo Pennetta a obliekli ju módni návrhári Thomas Tait a Gareth Pugh spolu so stylingom Beth Fenton.

Zdroj obrázkov: repro obálok a stránok z časopisov Interview a ELLE, Ftape, Google.com, internet

O serveri Moda.sk |  Pravidlá používania serveru |  Ceník inzercie |  Kontakty | 

© Copyright 2006-2015  Moda.sk, ISSN: 1337-0286
Akékoľvek použitie obsahu, vrátanie prevzatia, kopírovania, šírenia či ďalšieho sprístupňovania článkov, fotografií a ilustrácií bez súhlasu prevádzkovateľa a majiteľa domény Moda.sk je zakázané.