Chanel predstavuje nový Coco Noir parfum oslavujúci ženskosť cestovania a kúzlo benátskych nocí!

Autor: Yveta Štrková | Kategória: Kozmetika

Za novým Coco Noir parfémom značky Chanel stojí Jacques Polge. Ten sa inšpiroval slávnymi predchodcami novej vône, parfumom Coco z roku 1984 a novšiou vôňou Coco Mademoiselle z roku 2001.

Nový parfum Chanel Coco Noir oslavuje kúzlo benátskych nocí, ktoré ešte viac zdôrazňujú ženskosť a túžbu po cestovaní. Po cestovaní ako možnosti nasať atmosféru a genius loci najkrajších miest sveta. Čierny minimalistický flakón má klasický hranatý tvar. Zdobí ho iba jednoduché zlaté zdobenie a biele písmo s menom parfumu.

Hlava novej vône Chanel Coco Noir je postavená na tónoch graperuitu a bergamotu. Srdce vône sa hrá s kvetinovými tónmi. Ucítite ružu, jazmín, narcis a listy pelargónie. Základ stavia na fazuli tonka z Brazílie a Venezuely, na pačuli z Indonézie a na vôni santalového dreva, vanilky a kadidla.

Na parfum sa môžeme tešiť už za pár dní. Značka ho na trh uvedie už 17. augusta 2012. Cena parfumu bude približne 92 € za 50 ml balenie parfumu a 132 € za 100 ml balenie.

Zdroj obrázkov: Chanel, Pursuitist.com, Google.com

O serveri Moda.sk |  Pravidlá používania serveru |  Ceník inzercie |  Kontakty | 

© Copyright 2006-2015  Moda.sk, ISSN: 1337-0286
Akékoľvek použitie obsahu, vrátanie prevzatia, kopírovania, šírenia či ďalšieho sprístupňovania článkov, fotografií a ilustrácií bez súhlasu prevádzkovateľa a majiteľa domény Moda.sk je zakázané.