Farby Ágatha Ruiz de la Prada vás pozitívne naladia!

Farby Ágatha Ruiz de la Prada vás pozitívne naladia!

08 / 02 / 2012

Je to skutočná oslava farieb! Španielska módna návrhárka a dizajnérka Ágatha Ruiz de la Prada na madridskom Fashion Week opäť nesklamala a predstavila najfarebnejšiu kolekciu zo všetkých. Výrazné žiarivé farby často v nezvyklých kombináciách, dopĺňajú pre dizajnérku typické motívy srdca.

Ágatha Ruiz de la Prada je svojimi farebnými i vzorkovanými kolekciami preslávená. Tvorí nielen oblečenie pre ženy, ale aj nádherné detské oblečenie, s ktorým sme vás už tiež pred časom zoznámili. Ágatha Ruiz však zďaleka nezostáva len pri oblečení a svoju lásku k designu aplikuje aj na ďalší spotrebný tovar a výrobky. Jej dizajn nájdete na helmách, na topánkach, okuliaroch, hračkách, zápisníkoch, taškách pre deti i kabelkách, na vankúšikoch alebo si napríklad môžete zaobstarať návrhárkino umývadlo v pestrých farbách vo tvare kvetu.

Kolekcia Ágatha Ruiz de la Prada pre jeseň a zimu 2012/2013

Kolekcia, ktorú návrhárka Ágatha Ruiz de la Prada v Madride predstavila, je určená pre sezónu jeseň a zima 2012/2013. Jeseň v nej rozhodne nebude sychravá a zima rozhodne nemôže byť studená. Pretože celá škála farieb, ktorá sa na vás z kolekcie vysype, prinesie také obrovské množstvo optimizmu do vášho života, že sa okolo vás roztopia ľady a zastaví sa vietor.

Návrhárka Ágatha Ruiz de la Prada so svojimi modelmi.

Španielska módna návrhárka predovšetkým skvostne kombinuje farby: nebojí sa aj takých „ neprístojností“, ako nasadiť nám okuliare, ktorých jedna očnica má inú farbu ako druhá, alebo nám obliecť pančuchy, na ktorých má každá noha inú farbu. Ako šál nám smelo nasadí girlandu z pospájaných flaušových sŕdc, na oranžovú blúzku nám naruby prišije žltý zips, do ruky nám strčí kabelu z farebného priehľadného plastu, ruky nám zahreje v rukávniku v tvare srdca, alebo nás bez zaváhania navlečie do revúcej ružovej kožušiny. Pravdou je že v jej oblečení musí každý deň dopadnú šťastne. Pretože pred takým náporom pozitívnej energie musí kapitulovať i koniec sveta!

Zdroj obrázkov: archiv Ágatha Ruiz de la Prada, Image.net