Galéria účesov: Dajte svojim vlasom nový tvar a farbu!

Galéria účesov: Dajte svojim vlasom nový tvar a farbu!

16 / 12 / 2010

Účes vás zmení – iná dĺžka, iný zostrih alebo nová farba, to všetko vám dodá úplne iný imidž. Nie je nič prekvapivého, že potom, čo zmeníte farbu alebo strih, sa zmení aj vzorka mužov, ktorí sa za vami začnú otáčať. Vlasy proste robia človeka! Pripravili sme pre vás veľkú galériu účesov, v ktorých sa môžete inšpirovať pred návštevou kaderníka.

Nikdy do hairstyle štúdia nevyrážajte bez toho, aby ste presne nevedela, čo chcete so svojimi vlasmi vykonať. Namieste si môžete nechať poradiť s kvalitou použitej farby, určite ale nie so zostrihom či farbou vlasov samotnou. V tom musíte mať jasno vopred. Inak sa vám môže stať, že sa po návrate od kaderníka pri pohľade do zrkadla rozplače, alebo že budete niekoľko mesiacov doslova bojovať s účesom, ktorý vám nepristane, zle sa udržuje, alebo sa vám farba nových vlasov nehodí vôbec k ničomu, čo máte v šatníku.

Fotogaléria účesov: Účesy pre krátke vlasy

Krátke vlasy sa udržujú obyčajne najhoršie zo všetkých účesov. Najmä ak sa im snažíte vnútiť tvar, ktorý pre nich nie je úplne prirodzený. Preto voľte vždy radšej strih, ktorý akceptuje kvalitu a tvar vašich vlasov. Inak sa vaša ranná príprava pred odchodom z domu vďaka boju s novým účesom môže enormne predĺžiť.

Fotogaléria účesov: Účesy pre polodlhé vlasy

Polodlhé vlasy sú naopak na údržbu najprívetivejšie. Umývajú a upravujú sa ľahšie než vlasy dlhé, ráno na nich nie je toľko spoznať, ako ste sa vyspala. Navyše polodlhý strih je vždy ženský a pristane väčšine žien. Nerobí nás zbytočne chlapčenskými, ale ani nám opticky nezmenšuje postavu ako napríklad vlasy dlhé.


Fotogaléria účesov: Účesy pre dlhé vlasy

Dlhé vlasy sú proste nádherné. Muži ich milujú a z nás robia skutočné ženy. Ak nebojujete s nadmerným mastnením vlasov, nezvládnuteľnými tvarom či príliš riedkou hrivou, určite si ich čas od času nechajte narásť.

Zdroj obrázkov: Google