Hviezdy predviedli na Oscaroch diamanty i čačky-mačky!

Autor: Valérie Jankovská | Kategória: Šperky a bižutéria

Jessica Chastain na tohtoročných Oscaroch doslova zažiarila. Nielenže sa ukázala v zlatom bohato vyšívanej róbe z kolekcie Alexander McQueen, ale na seba si zavesila aj šperky Harry Winston v hodnote 2,5 milióna dolárov.

Aj tohtoročné Oscars 2012 pokračovali v podobnom trende, ako tí minuloroční. Naďalej sa riadia trendom, že náhrdelníky sa príliš nenosia. Toto nepísané pravidlo porušilo len pár hviezd. S náhrdelníkom sa pýšila Michelle Williams, Natálie Portman alebo Penélope Cruz. Väčšina krások z červeného koberca ale zostala iba u náušníc, prsteňov, trblietavých kabeliek a tento rok naviac tiež u krásnych a výrazných náramkov.

Najbohatšou výbavou šperkov sa pochválila Jessica Chastain. Aj keď šperky vedľa nádhernej róby Alexander McQueen takmer zanikli. Jessica predviedla náušnice, náramok a prsteň z kolekcie šperkárskej značky Harry Winston.

Jessica Chastain na Oscars 2012 v šatách Alexander McQueen a so šperkami Harry Winston v hodnote 2 milióny dolárov.

Zdroj obrázkov: Google.com, repro Fabsugar.com, Oscar.go.com

O serveri Moda.sk |  Pravidlá používania serveru |  Ceník inzercie |  Kontakty | 

© Copyright 2006-2015  Moda.sk, ISSN: 1337-0286
Akékoľvek použitie obsahu, vrátanie prevzatia, kopírovania, šírenia či ďalšieho sprístupňovania článkov, fotografií a ilustrácií bez súhlasu prevádzkovateľa a majiteľa domény Moda.sk je zakázané.