Karl Lagerfeld zabrúsil do gothic štýlu: svoju kolekciu KARL rozšíril o modely šiat v expresívnym poňatí!

Karl Lagerfeld zabrúsil do gothic štýlu: svoju kolekciu KARL rozšíril o modely šiat v expresívnym poňatí!

11 / 04 / 2012

Karl Lagerfeld prichádza s novou vlnou exkluzívnych rebelských modelov. Kolekciu KARL, ktorá sa už po niekoľko týždňov skvele predáva, updatoval návrhár o niekoľko nových modelov – o skvostné šaty zložitých štýlov pripomínajúcich gothic štýl.

Nové modely z kolekcie Karl návrhára Karla Lagerfelda prinášajú gotickú revolúciu do večerného oblečenia. Karl prichádza s malými čiernymi v expresívnym poňatí zložitých strihov. Krajku, priehľadné efekty, volány, vrstvenie, osí pás – to všetko Karl Lagerfeld zlúčil do exkluzívneho sexy mixu oblečenia. Ak pridáte lagerfeldovské rukavičky, bez prstov a krojené hlboko pod zápästie, ak k nim pridáte topánky s efektne vsadenou členkovou ponožkou, získate úplne dokonalý outfit.

Troje čiernych šiat dopĺňa jemne ružový model. Krátke šaty z lesklej ružovej organzy majú zo všetkých najjednoduchší strih. Stojačik prechádza v dekoratívny „V“ výstrih podšitý priehľadnou tkaninou. Šaty majú voľný pas, ktorý je súčasťou „A“ strihu.

Ružové šaty z kolekcie KARL návrhára Karla Lagerfelda. Sú najluxusnejšie z celej kolekcie a luxusná je aj ich cena: 4500 €.

Druhým modelom, ktoré do svojej kolekcie KARL Lagerfeld pridal, sú čierne kratšie šaty z tkaniny pripomínajúce semišovú kožu. Bohato ich zdobia flitre na zaujímavo strihané druhej vrstve sukne a na páse pod prsiami. Flitrami sú posiate aj ramienka, ktoré sa vzadu krížia a spájajú s vyvýšenou chrbtovou časťou šiat.

Čierne šaty z kolekcie KARL návrhára Karla Lagerfelda využijete ako malé čierne: na party, večierky, koktaily, oslavy alebo jednoducho v deň, kedy chcete vyzerať absolútne dokonale. Cena šiat je 1800 €.

Sieťový tyl, čipka a flitre dávajú luxusný vzhľad tretiemu modelu. Šaty sú krátke, ale honosne vytvorené z vrstvených volánikov. Skvostne vyzerá najmä časť na ramenách, na ktorú nadväzuje priehľadný stojačik zdobený retiazkami flitrov.

Čierne kratšie koktejlky zdobia bronzové flitrové pruhy, riasený živôtik a saténovo lesklá sukňa. Cena šiat je 1100 €.

Posledným modelom šiat sú dlhé čierne šaty, akoby vystrihnuté zo seriálu Addams Family. Sú z bavlny a modalu a majú smokingové strih zúžený v páse a zdôraznený pásikom. Eleganciu a luxusný vzhľad šatám dodáva priehľadný chrbát a krátke voľné rukávy. Na dlhú úzku sukňu s dvojitými gombíkmi nadväzuje v dolnej časti široký priehľadný volán.

Dlhé čierne šaty z kolekcie KARL si môžete obliecť do divadla alebo na večierok. Budete neprehliadnuteľnou! Šaty stoja 800 €.

Zaujímavosťou je, že kolekcia šiat bola vyrobená v limitovanej edícii a je číslovaná. Takže si vlastne nekupujete oblečenie, ale malé umelecké dielo.

Kolekcia KARL ale zďaleka neobsahuje len tieto štyri šaty. Ďalšie modely sme vám už predstavili skôr. Pozrite sa na celú fashion kolekciu KARL!

Zdroj obrázkov: kolekcia KARL by Karl Lagerfeld, Net-a-porter.com