Madonna vyrazila na turné so 700 pármi topánok a v sporej podprsenke od J. P. Gaultiera!

Madonna vyrazila na turné so 700 pármi topánok a v sporej podprsenke od J. P. Gaultiera!

07 / 06 / 2012

Retro oslavuje úspech v móde, ale napríklad aj v nábytkárskych trendoch alebo v stravovaní, kde s obľubou jeme sušienky nášho detstva alebo sa vraciame k starým malinovkám. A tak sa nie je čomu diviť, že aj Madonna sa po rokoch vracia so svojou gaultierovskou špicatou podprsenkou. Slávna podprsenka Jean Paul Gaultiera z turné Blond Ambition sa po 22 rokoch vrátila vo svojej novej, avšak stále gaultierovské podobe. A Madonna v nej už vyrazila na turné.Spolu s pribalenými 700 pármi topánok.

Od 31. mája je speváčka Madonna opäť na turné. Svetové turné s názvom MDNA začala speváčka v Tel Avive a naživo tak predviedla nielen repertoár koncertného turné a jeho choreografiu, ale aj všetky kostýmy na ktorých sa podpísali slávne návrhárske mená. Zrelá päťdesiatnička Madonna (53) však nostalgicky prichádza tiež s reminiscenciou na svoj skorší kostým z turné Blond Ambition z roku 1990: so špicatou podprsenkou od J. P. Gaultiera.

Dve podprsenky Madonny od Jeana Paula Gaultiera: vľavo z turné v roku 1990 Blond Ambition, vpravo z roku 2012 pre turné MDNA.

Prečo sa ustúpilo od sexy korzetu? Gaultier hovoril, že by sa v ňom Madonne zle pohybovalo a tak radšej vytvoril 3D model obleku s podprsenkou z lakovanej kože, ktorá tvorí sieťový model outtfitu. Madonna si ju oblečie u piesni Vogue. Zaujímavosťou je, že tanečníci u tejto piesne tancujú v topánkach na podpätkoch Prada.

Topánky z kolekcie Truth or Dare

Nekorunovaná popová kráľovná však do tvorby svojej kostýmové výbavy nezapojila len slávneho Gaultiera. Na jej šatách a topánkach sa podpísali aj Jeremy Scott, Alexander Wang, Prada alebo Miu Miu. Madoninu kapelu obliekla značka Dolce&Gabanna a džínsová značka J Brand. Madonna sa počas koncertu prezlieka 8x a jej sprievodné tanečníci dokonca 15x. Vyraziť na turné pre Madonnu a jej tím znamená zabaliť si sebou viac ako 700 párov topánok!

Podprsenka, podobne ako v turné Blond Ambition, hrá opäť dôležitú úlohu. Madonna si ju oblečie v gaultierovskej verzii pripomínajúcej klietku, miesto pôvodnej varianty s výraznými prsiami. Madonna ale predvedie aj spodnú bielizeň zo svojej novej kolekcie, z módnej línie Truth or Dare, ktorú navrhuje sama Madonna a pieseň Like a Virgin odspieva Madonna v podprsenke Agent Provocateur.

Zdroj obrázkov: Madonnatirbe.com, Intofashionworksho.com, Google.com