Najlepšie a najhoršie oblečené celebrity na MTV Video Music Awards 2016

Najlepšie a najhoršie oblečené celebrity na MTV Video Music Awards 2016

30 / 08 / 2016

Máme za sebou tohtoročné udeľovanie cien MTV Video Music AwardS (VMA). Redakcia Moda.sk sa pozrela na najlepšie a najhoršie oblečené celebrity.

Ako inak, ani tohtoročné udeľovanie cien MTV sa nezaobišlo bez prekvapení. Beyoncé so sebou priniesla dcérku Blue Ivy, Rihanna predviedla neuveriteľnú show a Britney Spears ukázala, ako sa vracia pop-ová princezna. My sme sa ale pozreli na to, v akých outfitoch sa celebrity na červenom koberci predviedli.

Beyoncé s dcérou Blue Ivy

Beyonce s dcérou na MTV VAM 2016

Beyoncé prišla na tohtoročné udeľovanie VMA so svojou dcérkou Blue Ivy. Aj keď mnohí kritici speváčke voľbu šiat vyčítali, podľa nás vyzerali v šatách od Francesca Scognamiglia veľkolepo. A Blue Ivy vyzerala v tylových šatočkách s teniskami Giuseppe Zanotti ako skutočná princezna z 21.storočia.

Britney Spears

Britney Spears na MTV VMA 2016

Britney Spears tento rok predviedla svoj veľký comeback. Aj keď už mnohí speváčku viackrát odpísali, ona sa stále vracia. Našťastie! Na červenom koberci sa predviedla v elegantných a, zároveň, sexi čiernych šatočkách z módneho domu Versace.

Amber Rose

Amber Rose na odovzdávaní MTV VMA 2016

Modelka, herečka a módna návrhárka Amber Rose zvolila omnoho rezervovanejší štýl, ktorý vďaka výraznému červenému rúžu a odhalenej podprsenke vyzeral neskutočne sexi. Presne takto sa to robí dámy!

Nicky Minaj

Nicki Minaj na MTV VMA 2016

Pravdepodobne naj naj najsexi outfit večera predviedla Nicki Minaj. Vďaka výstrihom dokonalo vyzdvihla svoje prednosti a potlačila nedostatky. Palec hore!

Kim Kardashian West

Kim Kardashian na MTV VMA 2016

Kim Kardashian si na odovzdávanie cien odskočila z pláže. Aspoň jej šaty a mokrý vzhľad vlasov to nasvedčujú. Tentokrát 1:0 pre Niki Minaj.

Cassie

Cassie na MTV VMA 2016

Tanečníčka Cassie bola proste dokonalo zladená. Nemáme nič, čo by sme jej vzhľadu mohli vyčítať.

Alicia Keys

Alicia Keys na MTV VMA 2016

Alicia Keys zaujala predovšetkým líčením. Teda presnejšie ne-nalíčením. Na odovzdávanie cien prišla úplne nenalíčená. Speváčka totiž už v máji prehlásila, že make-up už používať nebude.

Heidi Klum

Heidi Klum na MTV VMA 2016

Heidi Klum zvolila mini šaty s abstraktnou potlačou od Roberto Cavalli. Heidi bola síce krásna, ale v porovnaní s ostatnými trošku nudná.

 

Zdroj fotiek: www.cosmopolitan.com