New York videl prvú globálnu kolekciu Levi`s na New York FW

New York videl prvú globálnu kolekciu Levi`s na New York FW

23 / 03 / 2012

Značka Levi 's ® uviedla počas newyorského Fashion Weeku svoju vôbec prvú globálnu kolekciu. Počas akcie, ktorá prepojila klasickú módnu prehliadku a výstavu na mieru šitých špičkových modelov, hrali hlavnú úlohu trendy jesene a zimy 2012.

„Levi 's ® bol vždy symbolom energie a aktuálnych udalostí. Móda je dnes demokratickejšou a dostupnejšie než kedykoľvek predtým. Preto je New York Fashion Week ideálnym momentom pre predstavenie prvej globálnej kolekcie značky Levi 's ®,“ uviedol Len Peltier, viceprezident pre globálne kreatívne smerovanie.

Kolekcia Levi's ® jeseň/zima 2012 je založená na rafinovanom a prepracovanom vzhľade. Jej dizajn sa inšpiruje ideou remeselného spracovania, poctivej práce a autentickosti. Vzdáva hold tradíciám, ale zároveň bojuje proti konvenčnosti, definuje nové štandardy a pretvára a oživuje kultové štýly Levi 's ®.

Samotná prezentácia bola inšpirovaná rituálom obliekania, ktorý je starý ako ľudstvo samo a Levi 's ® mu vždy intuitívne rozumel.

Rafinovaný a prepracovaný vzhľad na prehliadke Levi 's ® jeseň/zima 2012 ? v trendovom centre Mercer 82 v Soho.

Džínsy Levi 's ® si vydobyli svoje miesto na trhu tvrdo pracujúcich baníkov, zlatokopov a priekopníkov, ktorí vytvárali novú spoločnosť. Produkty Levi 's ® sú aj dnes oblečením moderných, novodobých priekopníkov: umelcov, hudobníkov, podnikateľov a aktivistov, ktorí pracujú na tom, aby realizovali svoje vlastné, jedinečné vízie budúcnosti. Ich každodenné oblečenie je ukážkou toho, ako chcú prezentovať seba a svoje ambície.

Hostia prehliadky prechádzali inštaláciami, ktoré predstavovali osobný priestor, životný a módny štýl zákazníka. Cez umeleckú galériu, v ktorej boli vystavené kľúčové kúsky novej kolekcie, nakoniec dospeli k mólu, na ktorom im bola predvedená kompletná kolekcia.

Nová kolekcia, pre ktorú je charakteristická autenticita a majstrovské remeselné spracovanie, ktoré značku preslávilo, je založená na klasických a rafinovaných štýloch vyhranenej čistej krásy. Kľúčovým trendom pánskej kolekcie budú zúžené nohavice, voľnejšie pod pásom a s úzkymi nohavicami. Hlavným strihom dámskych džínsov budú bootcut skinny, ktoré Levi 's ® úplne prepracoval. V žiadnom prípade nejde o bootcut vašej mamy, ale o kompletne nový pohľad na klasiku – sexy, moderný upnutý štýl, ktorý navždy zmení váš pohľad na bootcutové džínsy.

Súčasťou princípov spoločnosti Levi Strauss & Co. je trvalo udržateľný rozvoj, ktorý je v celej kolekcii zastúpený technológií Water<LessTM – ekologickými povrchovými úpravami šetriacimi vodu.

O značke Levi's®

Značka Levi's ® stelesňuje klasický americký štýl a nadčasovú eleganciu. Džínsy Levi's ® sa od vytvorenia spoločnosťou Levi Strauss & Co. v roku 1873 stali najznámejším a najviac napodobovaným oblečením na svete a odrážajú predstavivosť a lojalitu ľudí celých generácií. Portfólio značky Levi 's ® sa vďaka neutíchajúcemu duchu priekopníctva a inovatívnosti stále rozvíja a v odevnom priemysle nemá obdobu. Toto špičkové denimové oblečenie a doplnky sú k dispozícii vo viac ako 110 krajinách a dávajú ľuďom celého sveta možnosť vyjadriť svoj osobný štýl.

Zdroj obrázkov: poskytol Rokoko – Getty Images, Jamie McCarthy / Dimitrios Kambouris pre Levi 's ®