Nová kolekcia Emporio Armani v ponuke DESSUE vnesie luxus medzi vaše spodné prádlo!

Nová kolekcia Emporio Armani v ponuke DESSUE vnesie luxus medzi vaše spodné prádlo!

29 / 03 / 2012

Tento rok na jar prekvapila značka Emporio Armani zaujímavými farbami, ale aj strihmi. V ponuke obchodného módneho domu DESSUE si už teraz môžete vyberať z novej plavkovej dámskej aj pánskej kolekcie značky. Pánska kolekcia navyše obsahuje nové modely spodnej bielizne v atraktívnych farbách a tiež exkluzívne modely jarných tričiek Emporio Armani.

Emporio Armani: jari a letu budú vládnuť ľahko kombinovateľné farby

Jarná módna kolekcia Emporio Armani, s ktorej predajom začal v týchto dňoch obchodný módny dom DESSUE , obsahuje už prvých poslov leta: plavkovú kolekciu Emporio Armani doplnenú ďalším plážovým sortimentom v identických farbách: topmi, plážovými šaty a šortkami. U neutrálne čiernej a bielej vynikajú predovšetkým módne modely v tyrkysovej, oranžovej a tmavomodrej farbe. Ich výhodou je aj ľahká kombinovateľnosť týchto modelov, pretože tieto tri farby spolu dokonale ladia. 

A prečo značka Emporio Armani prekvapila v tejto sezóne svojimi strihmi? Pretože sú nesmierne praktické, pohodlné a jednoduché. Táto vlastnosť je síce pre spodnú bielizeň a plavky tejto značky typická, ale tentoraz doviedla značka svoj minimalizmus k úplnej dokonalosti. Šaty sú len tubusom látky s riasením medzi prsiami a ramienkami okolo krku. Strihy plaviek sú v tom najelementárnejšom strihu trojuholníkových bikín. Presne tak, ako to milujeme – žiadny zbytočný detail naviac, ktorý by obťažoval pri nosení. Iba dokonalý materiál, strih, famózna farba a kvalitná luxusná značka za dobrú cenu!

Dámsku kolekciu Emporio Armani pre jar/leto 2012 kúpite na www.DESSUE.sk >>

V kolekcii na DESSUE ale stále nájdete aj famóznu kolekciu spodného prádla Emporio Armani , ktorá vďaka svojim farbám a strihom podprseniek doslova valcovala trh so spodnou bielizňou túto zimu. Ak ste si ešte úchvatné fialové alebo ružové spodné prádlo nekúpila, neváhajte!

Vďaka jarnej kolekcii spodnej bielizne Emporio Armani už nebudú musieť muži ženám závidieť pestrosť ich šatníka, ani módne neónové farby!

Muži zvyčajne častejšie ako ženy skĺzavajú k módnej šedi. Málokto má odvahu vykĺznuť z klišé čiernej, šedej alebo modrej farby. Ale každý nájde odvahu, pokiaľ ide o spodnú bielizeň! Preto je nová kolekcia táng pre mužov Emporio Armani v ponuke obchodného módneho domu DESSUE vo farbách, ktoré rozžiaria váš bielizník: v revúci zelenej, oranžovej alebo v neónovo-tyrkysovej. Pánske tangá dopĺňajú aj modely vo fialovej alebo modrej. Áno páni! Máte možnosť vyskúšať strih spodnej bielizne, ktorý milujú ženy – v tangovom strihu! Naviac v pestrých farbách. Tangá pre mužov sú špecialitou letnej kolekcie Emporio Armani. Nenechajte si ich ujsť!

Ak ale túžite po klasickom strihu spodného prádla, po jeho žltej či červenej farbe, alebo predsa len hľadáte obľúbenú čiernu či inú farebne neutrálnejšie klasiku, tak siahnite po nadčasovej kolekcii, ktorú obchodný módny dom DESSUE ponúkal už tento rok v zime. Získate najvyšší luxus za mimoriadne priaznivú cenu.

V letnej a jarnej ponuke Emporio Armani pre mužov nechýba tiež pestrá ponuka tričiek, šortiek a županov , ktoré využijete napríklad na plavárni, keď sa rozhodnete, že jar je ten správny čas zlepšiť svoju kondičku. Tričká Emporio Armani v kolekcii obchodného módneho domu DESSUE majú zaujímavé strihy s ramenami spojenými s rukávmi, alebo sa honosia trendovými letnými motívmi, tentokrát s motívom surfingu.

Už teraz môžete vyberať aj zo sortimentu plaviek značky Emporio Armani . Podobne ako dámska kolekcia plaviek Emporio Armani, aj pánska obsahuje tyrkysové a oranžové slipové modely plaviek. V ponuke však nájdete aj ďalšie farby a strihy, vrátane boxerkového strihu. Avšak letným hitom plaviek sú šortkové plavky Emporio Armani. Dokonalé vzory a priliehavý strih predurčujú tieto plavky na nosenie nielen do vody, ale ako univerzálne letné plážové oblečenie.

Pánsku kolekciu Emporio Armani pre jar/leto 2012 kúpite na www.DESSUE.sk >>

Tip: Plážové osušky Emporio Armani – dokonalé vzory i praktické vychytávky!

Plážové osušky Emporio Armani pre tohtoročné leto vynikajú skvostnými vzormi, svojou maxi veľkosťou a tiež zaujímavými vychytávkami v podobe všitých vreciek, do ktorých schováte plážové šľapky, plavky alebo tričko.

Plážové osušky Emporio Armani kúpite na www.DESSUE.sk >>

Zdroj obrázkov: Dessue.sk