Pippa Middleton si na svadbu kamarátky obliekla rovnaké šaty, ako jej sestra Kate na svoje zásnuby!

25 / 05 / 2012

Slávne modré zásnubné šaty Kate Middleton, dnes už manželky britského princa Williama sa dočkali ďalšieho znovuvzkriesenia. Tentoraz si ich v inej farbe obliekla sestra Kate, Pippa, na svadbu svojej kamarátky. Značka Issa, ktorá šaty ponúka, je ako sa zdá u Middletonovcov veľmi obľúbená.

Docela jednoduché šaty, dokonca z mierne problematicky splývavého materiálu, ktorý sa na sukni lepí na telo. Živôtik šiat vyzerá dobre len s dokonale tvarovanou hladkou podprsenkou a upnuté rukávy v podpazuší môžu spôsobiť faux-pas v podobe mokrého fľaku od potu. Napriek tomu však hneď po zverejnení zásnubnej fotografie Kate Middleton vyvolali v Angličanoch priamo fashion mániu. Kupovali sa všetky šaty, ktoré čo i len zďaleka tento model pripomínali. A hitom bola tmavá slivkovo modrá, ktorá určite nie je tou najdokonalejšou farbou. Avšak čo na tom, že si je Kate zvolila šaty v tejto farbe preto, aby jej dokonale ladili so zásnubnými prsteňom s modrým kameňom, ktorý predtým patril matke princa Williama, lady Diane? Každý chcel vyzerať ako princezná.

Decentná Kate a výstredná Pippa: obe si obliekli rovnaké šaty značky Issa, len v inej farbe. Ale Pippo, nie je to už mierne expirovaný model? Kate mala svoje zásnuby, kam si tieto šaty obliekla, už v novembri 2010!

Obľuba kráľovskej rodiny v Anglicku vedie k tomu, že sa šatník Kate a celej kráľovskej rodiny v podstate len chváli. Kritika sa neobjavuje nikde a nikdy. Nie je ale trochu divné, aby si sestra Kate, Pipa Midletton obliekla na svadbu svojej kamarátky rovnaké šaty, aké mala Kate na svojich zásnubách? Aj keď v inej - tentoraz červeno-ružovej farbe. A čierne topánky, ty si snáď Pippa od Kate vypožičala. „Ahoj Kate, môžem ti prošmejdit skriňu? Potrebujem niečo na seba ..." Aj keď ... prečo by to v kráľovskej rodine nemohlo prebiehať rovnako ako v každej inej?

Pippa správne „po anglicky“, tak ako sa patrí, na svadbu svojej kamarátky Camilly Hook, zvolila aj klobúčik. Čierny placatý klobúk posadený do čela doplnil krátky čierny závoj a obria ruža vo farbe šiat. Ako kábelku si vybrala čiernu väčšiu listovú kabelku.

Zdroj obrázkov: Celebitchy.com, Google.com, internet