Pippa Middleton si na svadbu kamarátky obliekla rovnaké šaty, ako jej sestra Kate na svoje zásnuby!

Pippa Middleton si na svadbu kamarátky obliekla rovnaké šaty, ako jej sestra Kate na svoje zásnuby!

25 / 05 / 2012

Slávne modré zásnubné šaty Kate Middleton, dnes už manželky britského princa Williama sa dočkali ďalšieho znovuvzkriesenia. Tentoraz si ich v inej farbe obliekla sestra Kate, Pippa, na svadbu svojej kamarátky. Značka Issa, ktorá šaty ponúka, je ako sa zdá u Middletonovcov veľmi obľúbená.

Docela jednoduché šaty, dokonca z mierne problematicky splývavého materiálu, ktorý sa na sukni lepí na telo. Živôtik šiat vyzerá dobre len s dokonale tvarovanou hladkou podprsenkou a upnuté rukávy v podpazuší môžu spôsobiť faux-pas v podobe mokrého fľaku od potu. Napriek tomu však hneď po zverejnení zásnubnej fotografie Kate Middleton vyvolali v Angličanoch priamo fashion mániu. Kupovali sa všetky šaty, ktoré čo i len zďaleka tento model pripomínali. A hitom bola tmavá slivkovo modrá, ktorá určite nie je tou najdokonalejšou farbou. Avšak čo na tom, že si je Kate zvolila šaty v tejto farbe preto, aby jej dokonale ladili so zásnubnými prsteňom s modrým kameňom, ktorý predtým patril matke princa Williama, lady Diane? Každý chcel vyzerať ako princezná.

Decentná Kate a výstredná Pippa: obe si obliekli rovnaké šaty značky Issa, len v inej farbe. Ale Pippo, nie je to už mierne expirovaný model? Kate mala svoje zásnuby, kam si tieto šaty obliekla, už v novembri 2010!

Obľuba kráľovskej rodiny v Anglicku vedie k tomu, že sa šatník Kate a celej kráľovskej rodiny v podstate len chváli. Kritika sa neobjavuje nikde a nikdy. Nie je ale trochu divné, aby si sestra Kate, Pipa Midletton obliekla na svadbu svojej kamarátky rovnaké šaty, aké mala Kate na svojich zásnubách? Aj keď v inej - tentoraz červeno-ružovej farbe. A čierne topánky, ty si snáď Pippa od Kate vypožičala. „Ahoj Kate, môžem ti prošmejdit skriňu? Potrebujem niečo na seba ..." Aj keď ... prečo by to v kráľovskej rodine nemohlo prebiehať rovnako ako v každej inej?

Pippa správne „po anglicky“, tak ako sa patrí, na svadbu svojej kamarátky Camilly Hook, zvolila aj klobúčik. Čierny placatý klobúk posadený do čela doplnil krátky čierny závoj a obria ruža vo farbe šiat. Ako kábelku si vybrala čiernu väčšiu listovú kabelku.

Zdroj obrázkov: Celebitchy.com, Google.com, internet