Ready-to-wear

11.03.2014 Ready-to-wear
Najlepšie modely z kolekcií predstavených v Paríži na týždňoch módy – 3. časť

Paris Fashion Week v sebe koncentruje skutočné módne lahôdky. Niekedy dokonca menej známe mená prekvapia viac ako tie stále omieľané. Čo vám hovoria mená dizajnérov, ako Tsumori Chisato alebo Yohji Yamamoto? Že by ste ich čakali skôr na fashion weeku tokijskom? Rozhodne sa poďte pozrieť, čo dokážu! Tretí diel fotogalérie toho najlepšieho z Paris Fashion Week vám s predstihom predstaví kolekcie pre jeseň a zimu 2014/15 – a mimo módnych prekvapení sa môžete pozrieť na to najlepšie od Rick Owens, Maxim Simoens, Nina Ricci, Viktor and Rolf, Vivienne Westwood a mnohých ďalších v Paríži sa prezentujúcich módnych návrhárov.

čítať článok

08.03.2014 Ready-to-wear
Najlepšie modely z kolekcií predstavených v Paríži na týždňoch módy – 2. časť

Parížske týždne módy boli tento rok nabité skvelými kolekciami. K najsledovanejším patrili top značky ako Christian Dior, Lanvin či Kenzo, ale tiež móda pre sofistikovaných fajnšmekrov od Maison Martin Margiela či Issey Miyake. Práve výber toho najlepšieho z kolekcií menovaných značiek, ale aj od mnohých ďalších, vám predstavujeme v špeciálnom druhom dieli fotogalérií z tohtoročného Paris Fashion Week. Ten predstavil kolekcie pre jeseň a zimu 2014/15.

čítať článok

27.02.2014 Ready-to-wear
Najlepšie modely z kolekcií predstavených na London Fashion Week – 2. časť

Móda, ktorá sa bude nosiť zhruba za sedem mesiacov, sa práve v týchto dňoch predstavuje na módnych mólach. Oblečenie z Londýna nám nemusí byť tak vzdialené – Londýn patrí medzi tri top európske módne destinácie a máme ho lietadlom celkom po ruke. Pozrite sa na fotogalériu, ktorá vám predstaví náš druhý výber najlepšej módy z Londýna, presnejšie z London Fashion Week, ktorá je určená pre sezónu jeseň a zima 2014/15.

čítať článok

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek