Šport a fitness

10.04.2014 Šport a fitness
Vybehnite si zabehať s ľahkosťou PUMY!

Tohtoročné nezvyčajne priaznivé zimné obdobie perfektne nahrávalo všetkým bežeckým nadšencom. Bežecká sezóna v podstate neskončila, a ten, kto nezaběhne svoj ??osobný rekord tento rok, tak už asi nikdy! Aktuálne krásne počasie navyše vytiahne von aj sviatočných bežcov. A kto s behom ešte nezačal, má skvelú príležitosť sa do toho pustiť práve teraz. Aby vás ale behanie bavilo, potrebujete kvalitné bežecké topánky. Teraz si predstavíme bežecké modely PUMA.

čítať článok

08.03.2014 Šport a fitness
Športujte so štýlovou technikou – „in“ športovcom môžete byť za pár korún!

Koľkokrát ste už začali behať, jazdiť na bicykli alebo chodiť do posilňovne? A koľkokrát ste s tým skončili skôr, než ste vôbec poriadne začali? Možno vám chýba motivácia. A tou nemusí byť ani túžba po svalnatej postave, ani túžba po štíhlom tele. Trebárs vás bude motivovať to, že si k športu pustíte dobrú hudbu, alebo že na Facebook hodíte videozáznam z toho, že ste si boli zabehať. Predstavíme vám niekoľko pekných zariadení, ktoré vám práve túto motiváciu poskytnú. Všetky sa dajú nakúpiť lacno na rôznych e-shopoch. Takže sa nemusíte vyhovárať na to, že by ste si síce išli zašportovať, ale že to veľa stojí! Nie, nestojí! Za pár eur z vás bude „in“ športovec!

čítať článok

26.11.2013 Šport a fitness
Lyže Bogner – módny minimalizmus s top technológiou

Lyžiarska sezóna čo nevidieť vypukne a tak je treba myslieť aj na módu na svahy. Nielen na lyžiarske oblečenie, ale aj na dokonalý design celého lyžiarskeho vybavenia – od lyží, cez topánky až po helmu a ďalšie lyžiarske doplnky. Unikátnu lyžiarsku výbavu sme objavili u firmy Bogner. Jej módny dizajn sa snúbi s kvalitnou technológiou a tak rozhodne nie je len pre nenáročných rekreačných lyžiarov, ale aj pre lyžiarov náročných.

čítať článok

13.05.2013 Šport a fitness
Inšpiráciou pre českú olympijskú kolekciu oblečenia do Soči sa stal Alfons Mucha

Po Františkovi Kupkovi sa vďaka olympijskej športovej kolekcii dostane do sveta aj ďalší český umelec, Alfons Mucha. Možno sú to trochu silné slová, pretože ako Kupka, tak Mucha sú umelci, ktorých sláva rozhodne nezačína a nekončí v Česku. Avšak tak, ako sa František Kupka prezentoval v podobe štylizovaných motívov na olympijskej kolekcii v Londýne, objaví sa teraz na olympijskej kolekcii českého olympijského tímu pre olympiádu v Soči ďalší slávny umelec dobre známy aj na Slovensku – Alfons Mucha.

čítať článok

19.03.2013 Šport a fitness
Alpine Pro má novú kolekciu – pozrite sa, ako vás osloví športový dizajn novej kolekcie!

Športová značka oblečenia Alpine Pro predstavila svoju novú kolekciu pre sezónu jar a leto 2013. Nájdete v nej oblečenie pre tie najnáročnejšie outdoorové aktivity, ale aj na rekreačné outdoorové športy a na svoje si prídu aj zástancovia fitness a športových aktivít prevádzkovaných vo vnútorných priestoroch. Nás ale predsa len najviac zaujímala dizajnová stránka kolekcie, a tak sme vyspovedali Kateřinu Sorkovou, ktorá je product manažérkou spoločnosti Alpine Pro.

čítať článok

14.02.2013 Módne značky
H&M prichádza s novou kolekciou pre mestských cyklistov – oblečenie na bicykel dostáva módny casual vzhľad!

Odevný gigant zo severu, švédsky módny reťazec H&M, sa pustil do novej pánskej kolekcie zameranej na cykloturistiku, ale predovšetkým na mestských cyklistov, ktoré oblečie do štýlového a funkčného oblečenia. Svetoznáma firma H&M sa tentoraz spojila s odborníkmi na slovo vzatým a k projektu prizvala spoločnosť Brick Lane Bikes, ktorá ohromuje svojimi nadčasovými bicyklami. Úloha znel jasne - obliecť ozajstných cykloprofesionálov do novej kolekcie, aby nové trendy oblečenia otestovali. Táto spolupráca sa určite vyplatila, lebo na trh práve prichádza jedenáctidílná módna kolekcia dostupná už od 7.3.2013 vo vybraných obchodoch H&M.

čítať článok

12.10.2012 Šport a fitness
Adidas Originals mení nórske vzory – vzory jeleňov a snehových vločiek nahradil svojimi tradičnými trojlístkami!

Legendárne nórske vzory aj tento rok vezmú chladivú zimu útokom a adidas Originals nezostáva pozadu. Zimná kolekcia adidas Originals vymenila obvyklé vzory snehových vločiek, jeleňov a geometrických tvarov za svoje jedinečné logo trojlístku. Preč sú doby, kedy sa svetrami s nórskym vzorom chválili len lyžiari na zjazdovke alebo ľudia, ktorí práve dostali vianočný darček od babičky. Odteraz s takými módnymi kúskami môžete vyraziť nielen na zjazdovky, ale aj do mesta – a rovno v adidas Originals!

čítať článok

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek