Šport a fitness

10.04.2014 Šport a fitness
Vybehnite si zabehať s ľahkosťou PUMY!

Tohtoročné nezvyčajne priaznivé zimné obdobie perfektne nahrávalo všetkým bežeckým nadšencom. Bežecká sezóna v podstate neskončila, a ten, kto nezaběhne svoj ??osobný rekord tento rok, tak už asi nikdy! Aktuálne krásne počasie navyše vytiahne von aj sviatočných bežcov. A kto s behom ešte nezačal, má skvelú príležitosť sa do toho pustiť práve teraz. Aby vás ale behanie bavilo, potrebujete kvalitné bežecké topánky. Teraz si predstavíme bežecké modely PUMA.

čítať článok

13.03.2014 Šport a fitness
Bojíte sa po sezóne čistiť zimné bundy, aby nestratili svoju funkčnú vlastnosť? Pranie im môže výrazne prospieť!

Kvalitná zimná bunda je nevyhnutnou výbavou každého snowboardistu či lyžiara. Vďaka svojim unikátnym vlastnostiam poskytuje teplo, sucho, ale aj pohodlie prispievajúce k tráveniu príjemných chvíľ na svahu či voľnom teréne. Nič však netrvá večne, a to platí o vzhľade a čistote športového oblečenia dvojnásobne. Ako po sezóne čo najšetrnejšie vyčistiť bundu, aby si uchovala svoj ??p ôvodný vzhľad a pritom nestratila svoje jedinečné vlastnosti, vám poradíme v nasledujúcom článku. Odporúčania, ako správne udržiavať zimné bundy po sezóne a ako čo najlepšie zachovať ich funkčné vlastnosti vám poradia odborníci z Blackcomb, českej spoločnosti špecializujúcej sa na predaj skateboardového a snowboardového vybavenia.

čítať článok

08.03.2014 Šport a fitness
Športujte so štýlovou technikou – „in“ športovcom môžete byť za pár korún!

Koľkokrát ste už začali behať, jazdiť na bicykli alebo chodiť do posilňovne? A koľkokrát ste s tým skončili skôr, než ste vôbec poriadne začali? Možno vám chýba motivácia. A tou nemusí byť ani túžba po svalnatej postave, ani túžba po štíhlom tele. Trebárs vás bude motivovať to, že si k športu pustíte dobrú hudbu, alebo že na facebook hodíte videozáznam z toho, že ste si boli zabehať. Predstavím vám niekoľko pekných zariadení, ktoré vám práve túto motiváciu poskytnú. Všetky sa dajú nakúpiť lacno na rôznych e-shopoch. Takže sa nemusíte vyhovárať na to, že by ste si síce išli zašportovať, ale že to veľa stojí! Nie, nestojí! Za pár korún z vás budete „in“ športovec!

čítať článok

26.11.2013 Šport a fitness
Lyže Bogner – módny minimalizmus s top technológiou

Lyžiarska sezóna čo nevidieť vypukne a tak je treba myslieť aj na módu na svahy. Nielen na lyžiarske oblečenie, ale aj na dokonalý design celého lyžiarskeho vybavenia – od lyží, cez topánky až po helmu a ďalšie lyžiarske doplnky. Unikátnu lyžiarsku výbavu sme objavili u firmy Bogner. Jej módny dizajn sa snúbi s kvalitnou technológiou a tak rozhodne nie je len pre nenáročných rekreačných lyžiarov, ale aj pre lyžiarov náročných.

čítať článok

13.05.2013 Šport a fitness
Inšpiráciou pre českú olympijskú kolekciu oblečenia do Soči sa stal Alfons Mucha

Po Františkovi Kupkovi sa vďaka olympijskej športovej kolekcii dostane do sveta aj ďalší český umelec, Alfons Mucha. Možno sú to trochu silné slová, pretože ako Kupka, tak Mucha sú umelci, ktorých sláva rozhodne nezačína a nekončí v Česku. Avšak tak, ako sa František Kupka prezentoval v podobe štylizovaných motívov na olympijskej kolekcii v Londýne, objaví sa teraz na olympijskej kolekcii českého olympijského tímu pre olympiádu v Soči ďalší slávny umelec dobre známy aj na Slovensku – Alfons Mucha.

čítať článok

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek