Voľný čas

26.04.2016 Voľný čas
5 dôvodov, prečo nenosiť topánky doma

Keď sa zamyslíme, neexistuje asi lepší nosič znakov a charakteristík modernej civilizácie ako topánky. Nielenže nám podstatne napomáhajú znesiteľnejšie a bezpečnejšie kráčať po asfaltovom svete, ale taktiež slúžia ako indikátor našej pohodlnosti, profesie a zmyslu pre štýl. Topánky dokážu o človeku povedať veľa. Od druhu práce, ktorú vykonáva, výške príjmu, až po jeho politické postavenie. Je tu však ešte niečo iné, čo nám topánky dokážu povedať, a to, či sme vystavení riziku vážnych zdravotných problémov.

čítať článok

16.07.2013 Voľný čas
Cez deň na pláž, popoludnie nákupy – to je Cannes!

Mesto Cannes je preslávené filmovým festivalom, ktorý sa tu každoročne koná a nie je teda divu, že táto prestížna udalosť ovplyvňuje vzhľad a vývoj celého mesta. Ja sa samozrejme zameriam na to pre nás milovníkov módy najmilšie a najzaujímavejšie - butiky a obchodíky, ktoré môžeme v Cannes nájsť. A že ich je naozaj veľa!

čítať článok

08.07.2013 Voľný čas
Vo francúzskom Saint-Tropez sa môžete najesť na záhradke u Cavalliho, Diora alebo u Chanel!

Saint-Tropez je malé mestečko na pobreží Francúzskej riviéry, ktoré ale prináša nejedno potešenie a zábavu. Útulné kaviarničky, noblesné reštaurácie, rušný prístav plný luxusných jácht a hlavne veľa butikov, ktoré prekypujú nádhernými módnymi kúskami. Ja Saint-Tropez naozaj milujem, obzvlášť prechádzky po malinkých nákupných triedach a tiež v prístave, kde by som dokázala hodiny pozerať, ako kotvia úžasne honosné jachty.

čítať článok

27.06.2011 Voľný čas
Keď potrebujete pri športe okuliare

Ak potrebujete dioptrické okuliare, aspoň občas si zašportujete a naviac chcete dobre vyzerať pri každej príležitosti, určite viete, aká ťažká úloha je nájsť vhodné riešenie. Okuliare alebo kontaktné šošovky? Ak okuliare, aké? Existuje univerzálne riešenie vhodné na každý šport a pre každého z nás?

čítať článok

12.03.2010 Voľný čas
Operte bezpečne svoje „roztrhané“ džínsy!

Kúpili ste si parádne roztrhané džínsy a bojíte sa, že neprežijú prvé pranie? Nie ste sama. Potom, čo sme publikovali článok o trende roztrhaných džínsov, sme do redakcie dostali veľa otázok, či tieto džínsy možno prať v práčke a či sa neroztrhajú viac, než je zdravé. Preto sme pre vás pripravili návod, ako na to. 

čítať článok

17.07.2009 Voľný čas
Aquazorbing je lepší než posilovňa!

Vyzkúšajte aquazorbing – chôdzu v plastovej guli! Po pár minutách z vás potečie pot, a keď vydržíte tejto zábave venovať sa pol hodiny, spálite rovnaké množstvo kalórií, akoby ste sa venovali 45 minút v posilovni. A aquazorbing vás bude baviť určite viac!

čítať článok

24.06.2009 Voľný čas
Naplánujte si dovolenku plnú luxusu v hoteli od slavného módného návrhára

Túžite po extra dovolenke? Užite si ju štýlovo v hotely od niektorého slávného módného návrhára. Dnes už nie je žiadným prekvapením, že módní návrhári prechádzajú z prehliadkového móla do nejakých iných „módných" príbuzných oborov. Mnoho z nich sa sústredilo do oblastí s vysokou koncentráciou novej hotelovej výstavby, do Dubaja.

čítať článok

10.06.2009 Voľný čas
Naučte sa pár tipov a trikov pre údržbu vašich odevov a textilií

Pri údržbe textílií v domácnosti vždy oceníme tipy a rady ako si prácu uľahčiť. Môžeme sa spoľahnúť na rady našich babičiek, alebo použiť moderné čistiace prostriedky. Najlepšie je vyskúšať oboje. A to nielen pri plánovanom upratovaní, ale aj drobných nehodách, ktoré sa veľakrát na textílii v byte aj na odevy poznamenajú.

čítať článok

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek