Využite najlepšie ceny zimy 2009/2010 TOP značiek sveta!

Využite najlepšie ceny zimy 2009/2010 TOP značiek sveta!

20 / 02 / 2010

Ako čitateľ nášho magazínu MÓDA (www.moda.sk) máte teraz možnosť využiť zľavový kupón na nákup spodnej bielizne a plaviek takých fantastických značiek, akými sú D&G, Dolce&Gabbana, Guess, Just Cavalli, C-IN2 l New York či John Galliano. Vyberte si zo širokej ponuky bielizne svetoznámych značiek od najväčšieho oficiálneho predajcu XXL-EUROPE a využite zľavový kupón alebo ho darujte svojim známym!

 

Veľké zimné výpredaje na XXL-EUROPE sa o 10 dní končia,a preto sme len pre vás registrovaných čitateľov magazínu MÓDA (www.moda.sk) pripravili špeciálny bonus. Špeciálny peňažný kupón, ktorého hodnota sa vám odčíta pri nákupe!

Peňažný kód pre vás:  

9IKGNPDTJY7XQU

 

Kód vpíšte alebo skopírujte na záver objednávky v e-shope na www.xxl-europe.sk do kolónky zľavové kupóny. Minimálna hodnota objednávky na využitie tohto kupónu je 90 €. 

Kupón platí na všetky nákupy uskutočnené do 28. 2. 2010 a kupón je navyše prenosný (môžete ho ako dobrý tip poslať svojim známym).

 

Tovar je expedovaný prostredníctvom GLS Slovenská republika a doručíme vám ho najneskôr do 1 ? 2 pracovných dní od objednávky.

Kúpte si so zľavou extra módne oblečenie od Johna Galliana a využite i zľavový kupón!

Kúpte si bielizeň s komiksom pre seba i svojho priateľa!

Využite najlepšie ceny zimy 2009/2010 TOP značiek sveta a získajte navyše vďaka kupónu zľavu 10 €!

Prajeme vám príjemné nákupy. 

Tvoj XXL tím ( www.xxl-europe.sk

Zdroj obrázkov: XXL-europe.sk