Z redakcie

Staň sa spoluautorom Moda.sk!
Moda.sk 09 / 11 / 2015

Staň sa spoluautorom Moda.sk!

Hľadáme spolupracovníkov - brigádnikov na písanie článkov a preklady z anglického jazyka do slovenského. Práca je vhodná pre študentov, mamičky na materskej dovolenke, pre milovníkov módy apod.

Poskytujete služby v oblasti módy, krásy a zdravia? Dajte o sebe vedieť na novom webe Módne služby!
Berta Pean / Redakcia 23 / 05 / 2012

Poskytujete služby v oblasti módy, krásy a zdravia? Dajte o sebe vedieť na novom webe Módne služby!

Web Módne služby je hybrid medzi katalógom a inzertnom portálom. Je to služba, ktorú od nás žiadali predovšetkým tí z vás, čitateľov, pre ktorých je móda a krása súčasne vaším biznisom alebo zamestnaním. Ak poskytujete služby v oblasti módy, krásy, zdravia či servis zariadení pre módu, zdravie a krásu, máte teraz novú možnosť svoje služby ponúknuť aj čitateľom magazínu Móda a najväčšej módnej komunite na Slovensku. Naopak vám, čitateľom, vznikla nová služba, kde môžete nájsť alebo dopytovať všetko, od ušitia vašich šiat, návrhu šperku na mieru, trebárs až po nové prsia od plastického chirurga!

Roxana Báťková: Rozhovor o móde
Eva Čepeláková 01 / 01 / 2009

Roxana Báťková: Rozhovor o móde

„... považujem módu za umenie. Za umenie rovnocenné maliarstvo alebo sochárstvo. Návrhári tiež pracujú s hmotou, vnášajú do svojej tvorby kreativitu umelcov a tvoria diela. Na rozdiel od maliarov vnášajú do svojej tvorby tretí rozmer – priestorovú prácu s tkaninou. Na rozdiel od sochárov zase dávajú svojej tvorbe úžitkovú hodnotu. A ja mám rada veci s úžitkovou hodnotou. Pretože vec ožíva, keď ju používate – tým, že šaty nosíte, im vdychujete dušu a život ..."

To najlepšie z kolekcií – alebo čo ste možná prehliadli
Redakce 23 / 04 / 2008

To najlepšie z kolekcií – alebo čo ste možná prehliadli

Milé čitateľky a čitatelia. Pre dnešok sme pre vás pripravili tak trochu špeciálne retrospektívne vydanie, aby ste mali možnosť pozrieť sa spätne na najzaujímavejšie kolekcie predstavené českými návrhármi alebo hosťami na špeciálnych českých akciách. Vybrali sme pre vás tie najvydarenejšie – ale veríme, že zalistujete i v ďalších a nájdete mnoho inšpirácií pre svoj aktuálny šatník.
Štartuje Miss Europe - Junior Czech 2007!
Redakce 01 / 02 / 2007

Štartuje Miss Europe - Junior Czech 2007!

Všetky dievčatá medzi 15 – 20 rokmi, teraz máte poslednú možnosť rozhodnúť sa pre účasť v súťaži Miss Europe - Junior Czech 2007. Zúčastnite sa castingu v Brne alebo Prahe a možno práve vy sa potom prebojujete jednak do jej finále, alebo dokonca do veľkého súboja víťaziek z jednotlivých európskych krajín Miss Europe - Junior Open!