Začal Milano Fashion Week: pobeží od 22. do 28. februára 2012!

Začal Milano Fashion Week: pobeží od 22. do 28. februára 2012!

22 / 02 / 2012

Máme za sebou Fashion Weeky s dámskou módou pre nadchádzajúcu jeseň a zimu 2012/2013 v New Yorku, Londýne, Berlíne, Kodani a Sao Paulo. Skutočná módna hostina nás ale čaká teraz, keď od 22. do 28. februára prebieha milánsky Fashion Week. Na ten potom kontinuálne naviažu prehliadky v Paríži.

Milan Fashion Week je zameraný na dámsku módu a má názov Donna Milan Fashion Week. Pánsku časť sme už absolvovali v januári. V talianskom Miláne sa predstaví predovšetkým hviezdna talianska módna scéna, ale aj ďalší svetoví návrhári a značky. Počas kolotoča prehliadok sa okrem iného predstaví Alberta Ferretti, Max Mara, Fendi, Prada, Moschino, Etro, Just Cavalli, Iceberg, Blumarine, Vesrace, Bottega Venetta, Emporio Armani, Jil Sander, Emilio Pucci, Marni, Trussardi, Dolce & Gabbana, Missoni, Laura Biagiotti, Salvatore Ferragamo, Versus, Giorgio Armani, Dsquared2, Roberto Cavalli alebo Ginafranco Ferré.

Sledujte s nami prehliadky naživo!

Rovnako ako London Fashion Week sa vám pokúsime sprostredkovať priamy prenos z niektorých prehliadok Milan Fashion Week. Blok Live video potom budete môcť sledovať na stránke tohto článku aj na titulnej stránke magazínu Moda.sk .

 Zdroj obrázkov: Guardian.co.uk