Zmiešajte gypsy luxusné strihy a španielske vplyvy do nového módneho trendu!

Zmiešajte gypsy luxusné strihy a španielske vplyvy do nového módneho trendu!

22 / 05 / 2012

Letné módne trendy nás oblečú do energie sršiaci z gypsy strihov a španielskych vzorov. Strihom vládnu rozviate dlhé alebo krátke sukne, volány, zavinovacie strihy, farbám a vzorom šatkové vzory. Pás je vždy zdôraznený zúžením, ku ktorému často dopomáha opasok alebo šatka.

Gypsy štýl prinesie do módnych trendov tohtoročného leta pohodlie a ženskosť. Strihy s nadbytkom materiálu vás pri chôdzi priamo roztancujú. A vlniaca sa ženská postava vyzerá veľmi príťažlivo. Takže určite si nejaký kúsok v tomto štýle kúpte tiež.

Módne trendy na jar/leto 2012: Energia a temperament gypsy štýle štrajchnutého španielskymi vplyvmi. Zľava modely z kolekcií RTW SS 2012: Emilio Pucci, Prabal Gurung, D&G, Moschino.

Módne trendy na jar/leto 2012 odporúčajú: viac je viac!

Zabudnite na staré známe „menej je viac“, pretože pre tento štýl platí pravý opak: „viac je viac“ . Nebojte sa prepadnúť tomuto módnemu štýlu a bezhlavo kombinovať expresívne vzory s volánmi a čipkou. Inšpirujte sa vzormi šatiek, tak ako sa nimi inšpirovali Dominika Dolce a Stefano Gabbana vo svojej poslednej kolekcii D&G. A posledná myslíme doslova, lebo práve touto exkluzívnou kolekciou, ktorá je najdokonalejším príkladom módneho trendu Gypsy štýl v roku 2012, návrhári značku D&G zavreli. Značka D & G končí . Ďalej už bude pokračovať iba luxusnejšia a dnes tiež drahšia značka Dolce & Gabbana. Položili značku D&G čínske falzifikáty? Ruku na srdce, nemáte doma tiež nejaký?

Módne trendy v gypsy štýle nájdete v kolekciách svetových návrhárov!

Kolekcia Emilio Pucci, ktorú vytvoril Peter Dundas, je plná expresívnych veľkoplošných vzorov. U značky Emilio Pucci to vôbec neprekvapuje, lebo veľké vzory a mix farieb je pre ňu typický. Keď náhodou v niektorej sezóne chýba, vedie to vždy k slabšiemu úspechu kolekcie. Odhalené ramená, šatkové vzory, čipky a dlhé široké sukne – to všetko korešponduje s jarnými módnymi trendmi.

Značka Moschino a jej kreatívna duša – Rossella Jardin, stavila ako už mnohokrát pred tým, na inšpiráciu španielskymi motívmi. V kolekcii spoznáte toreadora v ženskej koži, ale aj španielsku domácu paničku. Čipky, vzory a zdobenie sú tentoraz viac ako gypsy štýlom inšpirované Španielskom.

Snáď najskvostnejšiu kolekciu ale vytvorila značka D&G a jej návrhári a majitelia, Stefano Gabbana a Domenico Dolce. Ženy zahalila do šátkových vzorov v pestrých farbách a masívne výrazných vzoroch. Módne trendy budú do budúcnosti bez značky D&G určite chudobnejší. Škoda. Keďže táto značka bola jednoznačne trendotvorcom!

Zdroj obrázkov: módne trendy z kolekcií značiek a návrhárov, Style.com, Net-a-porter.com