null

Podobá sa štýl obliekania nastávajúcej princa Williama Kate Middletton štýlu Lady Diany? Posúďte samy!

Pondelok 3. 1. 2011 | AUTOR: Lenka Kozejová  | Módna ikona

Ľudia milujú celebrity. Neskúmajú len ich život, úspechy a lásky, ale aj ich šatníky. Jednou z osobností, na ktorú sa teraz zamerali módne médiá, je mladá snúbenica princa Williama Kate Middleton. Aký je štýl Kate a čím z jej šatníka by sme sa mohli inšpirovať? Poďme vkĺznuť do tajov šatníka slávnej Kate Middleton.

Kate Middleton, o ktorej médiá hovoria už rad rokov, sa konečne stala snúbenicou svojho dlhoročného „princa“ – princa Williama. Ich deväťročný vzťah tak konečne dostal oficiálnu podobu a Kate tak už čoskoro bude patriť do kráľovskej rodiny. Jej elegantný štýl inšpiruje milión žien na celom svete. Na svoje zásnuby si budúca princezná z Walesu a manželka princa Williama obliekla jednoduché modré elegantné šaty. A len čo fotka so zásnubnými šatami prebehla tlačou, vypredali sa po celom Anglicku všetky šaty v podobnom štýle! Šaty s dĺžkou tesne nad kolená sa pýšili hlbším výstrihom v tvare písmena „V“, úzkymi, dlhými rukávmi a prepracovaným pásom, vďaka ktorému vynikla krehká a štíhla postava Kate. Krásne šaty, ktoré stáli 399 libier, pochádzajú z tvorby brazílskej módnej návrhárky Danielly Issa Helayel. Dokonale sa hodili k jej zásnubnému smaragdovému a diamantovému prstienku, ktorý kedysi patril Williamovej maminke, zosnulej lady Di. Možno len dĺžka šiat tesne nad kolená robil Kate staršou. Odporučili by sme dĺžku o päť centimetrov kratšiu, len kráľovská rodina by to asi nerozdýchala!
Kate Middleton vo svojich krásnych šatách Issa London po boku svojho snúbenca princa Williama
Kate Middleton vo svojich krásnych šatách Issa London po boku svojho snúbenca princa Williama


To, že sa Kate Middleton oblieka naozaj s vycibreným vkusom, však nedokázala po prvýkrát. Poďme si pozrieť aj jej ďalšie modely. Modely, ktoré si vyberá Kate Middleton, sú konzervatívnejšie, elegantné a veľmi apartné.

Budúca princezná z Walesu v ležérnom

Kate sa samozrejme neoblieka len do elegantných rób a šiat. V jej šatníku určite nájdeme aj džínsy a ďalšie ležérnejšie outfity. Aj tie však vždy vyzerajú aspoň trochu elegantne. Často svoje modely kombinuje so sakami rôznych farieb. Jej modely vo všeobecnosti tvoria skôr neutrálne a prirodzené farby.
Ležérnejšie modely outfitov Kate Middleton.
Ležérnejšie modely outfitov Kate Middleton.


Kate Middleton miluje kabátiky, šaty i najrôznejšie prikrývky hlavy

Okrem neformálnych chvíľ, na ktoré si Kate oblieka džínsy a iné ležérnejšie modely, si však potrpí aj na spoločenské modely. Vždy ich perfektne zladí aj s módnymi doplnkami. Očividne si potrpí napríklad na elegantné kabátiky, ktorých, ruku na srdce, nikdy nie je dosť. Vášňou Kate sú podľa všetkého aj rôzne prikrývky hlavy, od klobúkov až po rôzne výstrednejšie módne doplnky.  
Kate Middleton vie byť elegantná.
Kate Middleton vie byť elegantná.


Okrem kabátikov vlastní Kate aj pestrú zbierku šiat. Inšpirovať sa môžete zvolenou farebnou kombináciou s ostatnými modelmi outfitov vrátane moderných kabeliek a obuvi. Kate nikdy nezabúda ani na elegantné šperky.  
Kate vlastní pestrú zbierku šiat.
Kate vlastní pestrú zbierku šiat.


Kate Middleton si často oblieka aj večerné róby

Od šiat casual prejdeme k večerným, spoločenským róbam. Zdá sa, že Kate dáva prednosť jednofarebnejším modelom a prepracovaným strihom. Nikdy nezabudne na vkusnú listovú kabelku a upravený make up.
Spoločenské róby sú základom každej členky kráľovského rodu.
Spoločenské róby sú základom každej členky kráľovského rodu.


Kate Middleton á la Lady Di – Kate je v oblasti módy väčšinou hodnotená ako umiernená

Na nižšie uvedených obrázkoch si môžete pozrieť podobné modely Kate a Lady Di. Žeby sa jej  Kate chcela podobať? A napriek tomu, že obliekanie Lady Diany a Kate Middleton zase nie je také odlišné, na rozdiel od Diany sa Kate stretáva v kráľovskej rodine skôr s pozitívnym ohlasom na svoj šatník.
Modely Kate Middleton sú niekedy až veľmi nápadne podobné tým, ktoré nosila Lady Di.
Modely Kate Middleton sú niekedy až veľmi nápadne podobné tým, ktoré nosila Lady Di.

foto_01_Kate-Middleton-ala-Lady-Di foto_02_Kate-Middleton-ala-Lady-Di
foto_03_Kate-Middleton-ala-Lady-Di foto_04_Kate-Middleton-ala-Lady-Di
Strana 1/2<< zpět      |      další >>

Aké značky nosí Kate?

Čo sa týka módnych značiek, zdá sa, že Kate skrátka miluje značku Issa London. Z dielne tejto značky toho má doma Kate pomerne dosť vrátane svojich zásnubných šiat. Ak si však myslíte, že Kate trpí len na vybrané a luxusné modely oblečenia, tak sa mýlite. Kate si pokojne kúpi aj oblečenie v módnych  butikoch anglickej značky Topshop. A prečo nie, Topshop je uznávanou a medzi mladými ľuďmi populárnou značkou. Z ďalších značiek, ktoré Kate vlastní vo svojom šatníku, spomeňme aspoň French Connection, Hudson Jeans, Bella Nova alebo teplé Uggs.
Kate často nosí modely Issa London.
Kate často nosí modely Issa London.


Kto teda navrhne Kate Middleton svadobné šaty? Bude to opäť Daniellla Issa Helayel alebo známy britský módny návrhár Bruce Oldfield, ktorý oblieka členov kráľovských rodín, ale aj hollywoodske celebrity? Nechajme sa prekvapiť.  
FOTOGALÉRIA

Ako sa oblieka nastávajúca princa Williama Kate Middleton

foto_01_kate-middleton foto_02_kate-middleton foto_03_kate-middleton
foto_04_kate-middleton foto_05_kate-middleton foto_06_kate-middleton
Strana 1/3<< zpět      |      další >>
ANKETA
Páči sa vám štýl Kate Middleton?
Áno, veľmi.
Len niekedy.
Zdá sa mi obyčajný.
Skôr nie, nemám rád (rada) konzervatívnu módu.
Vôbec sa mi nepáči jej štýl.


Zdroj obrázkov a textu: Coolspotters.com, Cosmopolitan.com, Shine.yahoo.com, Cdn.babble.com, Dailymail.co.uk, Marieclaire.co.uk, Fitceleb.com, Fashion.gearlive.com, Justjarred.buzz.com

comments powered by Disqus
MÓDA DOPORUČUJE
POSLEDNÉ KOMENTÁRE
ŽITE S MÓDOU

Nebojte sa poslať nám tip!
Viete čo sa práve deje na módnej scéne? Pracujete v módnom, textilnom či odevnom priemysle? Pošlite nám svoje informácie a tipy na články. Píšte na moda@moda.sk.

Tip pre mladých módnych tvorcov.
Študujete alebo ste práve vyšli zo školy a baví vás navrhovať odevy, obuv alebo módne doplnky? Pošlite nám svoj profesionálny životopis, kresby a fotografie vašich modelov a radi vás predstavíme na stránkach Moda.sk našim čitateľom. Neváhajte a využite svoju šancu! Dostaňte sa s nami do sveta módy!