null

Módna ikona

Celebrity a ich módny štýl. Novinky módnych dizajnérov

Pravidelné e-maily s informáciami o zľavách,
súťažiach, módnych trendoch a akciách.
Vlož svoj e-mail a získaj mnoho výhod!
Súhlasím s pravidlamiOdoslať >>
Štvrtok 17. 4. 2014 | AUTOR: Berta Pean
H&M už ulovilo Lagerfelda, Versace, Lanvin i Jimmy Choo – pozrite sa na tieto aj ďalšie spolupráce! (1. diel)

H&M ohlásilo novú spoluprácu s dizajnérskym esom Alexandrom Wangom a tak ma napadlo spočítať, koľko takých spoluprác za sebou už má. A že ich je! Ťažko povedať, či sú spolupráce HM-ka s prestížnymi módnymi dizajnérmi pre naše slovenské končiny výchovným seriálom, ktoré našincov zoznamujú so svetovou módou, alebo dizajnovou terapiou, ktorá mnohým z nás spôsobí doslova fashiongasmus. Či tak alebo tak, počin je to záslužný a pre väčšinu našincov je to jediná šanca, ako do svojho šatníka zaradiť kúsok od Lagerfelda, Versace, alebo novo od Wanga. H&M totiž sprístupňuje dizajnérske kolekcie za ľudovejšie ceny, než sú u týchto značiek bežné. Teraz sa poďte pozrieť na to, čo ste už možno prešvihli. Alebo niektoré kúsky z týchto kolekcií vlastníte?

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další
MÓDA DOPORUČUJE
POSLEDNÉ KOMENTÁRE
ŽITE S MÓDOU

Nebojte sa poslať nám tip!
Viete čo sa práve deje na módnej scéne? Pracujete v módnom, textilnom či odevnom priemysle? Pošlite nám svoje informácie a tipy na články. Píšte na moda@moda.sk.

Tip pre mladých módnych tvorcov.
Študujete alebo ste práve vyšli zo školy a baví vás navrhovať odevy, obuv alebo módne doplnky? Pošlite nám svoj profesionálny životopis, kresby a fotografie vašich modelov a radi vás predstavíme na stránkach Moda.sk našim čitateľom. Neváhajte a využite svoju šancu! Dostaňte sa s nami do sveta módy!