null

Pippa Middleton si na svadbu kamarátky obliekla rovnaké šaty, ako jej sestra Kate na svoje zásnuby!

Piatok 25. 5. 2012 | AUTOR: Valérie Jankovská  | Módne noviny

Slávne modré zásnubné šaty Kate Middleton, dnes už manželky britského princa Williama sa dočkali ďalšieho znovuvzkriesenia. Tentoraz si ich v inej farbe obliekla sestra Kate, Pippa, na svadbu svojej kamarátky. Značka Issa, ktorá šaty ponúka, je ako sa zdá u Middletonovcov veľmi obľúbená.

Docela jednoduché šaty, dokonca z mierne problematicky splývavého materiálu, ktorý sa na sukni lepí na telo. Živôtik šiat vyzerá dobre len s dokonale tvarovanou hladkou podprsenkou a upnuté rukávy v podpazuší môžu spôsobiť faux-pas v podobe mokrého fľaku od potu. Napriek tomu však hneď po zverejnení zásnubnej fotografie Kate Middleton vyvolali v Angličanoch priamo fashion mániu. Kupovali sa všetky šaty, ktoré čo i len zďaleka tento model pripomínali. A hitom bola tmavá slivkovo modrá, ktorá určite nie je tou najdokonalejšou farbou. Avšak čo na tom, že si je Kate zvolila šaty v tejto farbe preto, aby jej dokonale ladili so zásnubnými prsteňom s modrým kameňom, ktorý predtým patril matke princa Williama, lady Diane? Každý chcel vyzerať ako princezná.
Decentná Kate a výstredná Pippa: obe si obliekli rovnaké šaty značky Issa, len v inej farbe. Ale Pippo, nie je to už mierne expirovaný model? Kate mala svoje zásnuby, kam si tieto šaty obliekla, už v novembri 2010!
Decentná Kate a výstredná Pippa: obe si obliekli rovnaké šaty značky Issa, len v inej farbe. Ale Pippo, nie je to už mierne expirovaný model? Kate mala svoje zásnuby, kam si tieto šaty obliekla, už v novembri 2010!


Obľuba kráľovskej rodiny v Anglicku vedie k tomu, že sa šatník Kate a celej kráľovskej rodiny v podstate len chváli. Kritika sa neobjavuje nikde a nikdy. Nie je ale trochu divné, aby si sestra Kate, Pipa Midletton obliekla na svadbu svojej kamarátky rovnaké šaty, aké mala Kate na svojich zásnubách? Aj keď v inej - tentoraz červeno-ružovej farbe. A čierne topánky, ty si snáď Pippa od Kate vypožičala. „Ahoj Kate, môžem ti prošmejdit skriňu? Potrebujem niečo na seba ..." Aj keď ... prečo by to v kráľovskej rodine nemohlo prebiehať rovnako ako v každej inej?


Pippa správne „po anglicky“, tak ako sa patrí, na svadbu svojej kamarátky Camilly Hook, zvolila aj klobúčik. Čierny placatý klobúk posadený do čela doplnil krátky čierny závoj a obria ruža vo farbe šiat. Ako kábelku si vybrala čiernu väčšiu listovú kabelku.

Zdroj obrázkov: Celebitchy.com, Google.com, internet

comments powered by Disqus
MÓDA DOPORUČUJE
POSLEDNÉ KOMENTÁRE
ŽITE S MÓDOU

Nebojte sa poslať nám tip!
Viete čo sa práve deje na módnej scéne? Pracujete v módnom, textilnom či odevnom priemysle? Pošlite nám svoje informácie a tipy na články. Píšte na moda@moda.sk.

Tip pre mladých módnych tvorcov.
Študujete alebo ste práve vyšli zo školy a baví vás navrhovať odevy, obuv alebo módne doplnky? Pošlite nám svoj profesionálny životopis, kresby a fotografie vašich modelov a radi vás predstavíme na stránkach Moda.sk našim čitateľom. Neváhajte a využite svoju šancu! Dostaňte sa s nami do sveta módy!