null

Beckhamovci obsadili obálky lifestylových magazínov!

Pondelok 11. 6. 2012 | AUTOR: Valérie Jankovská  | Módne noviny

Bývalá Spice Girls hviezda a dnes úspešná módna návrhárka Victoria Beckham spolu so svojím manželom, slávnym futbalistom a tiež módnou ikonou, obsadzujú obálky lifestylových časopisov. Zatiaľ čo sa Victoria objaví vo vydaní pre jún a júl 2012 na obálke nemeckého vydania prestížneho magazínu Interview, David je pred európskym futbalovým šampionátom dokonca hviezdou na obálke anglického vydania dámskeho lifestylového titulu ELLE.

David a Victoria Beckham samozrejme nie sú len na obálkach spomínaných titulov: Interview a ELLE. Časopisy s nimi nafotili celú sériu fotiek. Kým Victoriu naštylizovali na fotkách Interview do pozície až submisívnej študentky, s knižkou, ležiacou na tráve a úplne jej chýba akýkoľvek zvodný sexappeal, David v ELLE odhaľuje čitateľkám svalnaté telo aj tetovanie, ktorého rozhodne nemá po tiel málo.


O fotky Victorie Beckham pre Interview sa postaral fotograf Angelo Pennetta a obliekli ju módni návrhári Thomas Tait a Gareth Pugh spolu so stylingom Beth Fenton.


Zdroj obrázkov: repro obálok a stránok z časopisov Interview a ELLE, Ftape, Google.com, internet

comments powered by Disqus
MÓDA DOPORUČUJE
POSLEDNÉ KOMENTÁRE
ŽITE S MÓDOU

Nebojte sa poslať nám tip!
Viete čo sa práve deje na módnej scéne? Pracujete v módnom, textilnom či odevnom priemysle? Pošlite nám svoje informácie a tipy na články. Píšte na moda@moda.sk.

Tip pre mladých módnych tvorcov.
Študujete alebo ste práve vyšli zo školy a baví vás navrhovať odevy, obuv alebo módne doplnky? Pošlite nám svoj profesionálny životopis, kresby a fotografie vašich modelov a radi vás predstavíme na stránkach Moda.sk našim čitateľom. Neváhajte a využite svoju šancu! Dostaňte sa s nami do sveta módy!