null

Farby Ágatha Ruiz de la Prada vás pozitívne naladia!

Streda 8. 2. 2012 | AUTOR: Valérie Jankovská  | Módne prehliadky

Je to skutočná oslava farieb! Španielska módna návrhárka a dizajnérka Ágatha Ruiz de la Prada na madridskom Fashion Week opäť nesklamala a predstavila najfarebnejšiu kolekciu zo všetkých. Výrazné žiarivé farby často v nezvyklých kombináciách, dopĺňajú pre dizajnérku typické motívy srdca.

Ágatha Ruiz de la Prada je svojimi farebnými i vzorkovanými kolekciami preslávená. Tvorí nielen oblečenie pre ženy, ale aj nádherné detské oblečenie, s ktorým sme vás už tiež pred časom zoznámili. Ágatha Ruiz však zďaleka nezostáva len pri oblečení a svoju lásku k designu aplikuje aj na ďalší spotrebný tovar a výrobky. Jej dizajn nájdete na helmách, na topánkach, okuliaroch, hračkách, zápisníkoch, taškách pre deti i kabelkách, na vankúšikoch alebo si napríklad môžete zaobstarať návrhárkino umývadlo v pestrých farbách vo tvare kvetu.
Kolekcia Ágatha Ruiz de la Prada pre jeseň a zimu 2012/2013
Kolekcia Ágatha Ruiz de la Prada pre jeseň a zimu 2012/2013

FOTOGALÉRIA

Kolekcia Ágatha Ruiz de la Prada – Fall 2012

Agatha-Ruiz-de-la-Prada_001_RTW-Fall-2012-Madrid-runway Agatha-Ruiz-de-la-Prada_002_RTW-Fall-2012-Madrid-runway Agatha-Ruiz-de-la-Prada_003_RTW-Fall-2012-Madrid-runway Agatha-Ruiz-de-la-Prada_004_RTW-Fall-2012-Madrid-runway
Agatha-Ruiz-de-la-Prada_005_RTW-Fall-2012-Madrid-runway Agatha-Ruiz-de-la-Prada_006_RTW-Fall-2012-Madrid-runway Agatha-Ruiz-de-la-Prada_007_RTW-Fall-2012-Madrid-runway Agatha-Ruiz-de-la-Prada_008_RTW-Fall-2012-Madrid-runway
Agatha-Ruiz-de-la-Prada_009_RTW-Fall-2012-Madrid-runway Agatha-Ruiz-de-la-Prada_010_RTW-Fall-2012-Madrid-runway Agatha-Ruiz-de-la-Prada_011_RTW-Fall-2012-Madrid-runway Agatha-Ruiz-de-la-Prada_012_RTW-Fall-2012-Madrid-runway
Strana 1/5<< zpět      |      další >>

Kolekcia, ktorú návrhárka Ágatha Ruiz de la Prada v Madride predstavila, je určená pre sezónu jeseň a zima 2012/2013. Jeseň v nej rozhodne nebude sychravá a zima rozhodne nemôže byť studená. Pretože celá škála farieb, ktorá sa na vás z kolekcie vysype, prinesie také obrovské množstvo optimizmu do vášho života, že sa okolo vás roztopia ľady a zastaví sa vietor.Španielska módna návrhárka predovšetkým skvostne kombinuje farby: nebojí sa aj takých „ neprístojností“, ako nasadiť nám okuliare, ktorých jedna očnica má inú farbu ako druhá, alebo nám obliecť pančuchy, na ktorých má každá noha inú farbu. Ako šál nám smelo nasadí girlandu z pospájaných flaušových sŕdc, na oranžovú blúzku nám naruby prišije žltý zips, do ruky nám strčí kabelu z farebného priehľadného plastu, ruky nám zahreje v rukávniku v tvare srdca, alebo nás bez zaváhania navlečie do revúcej ružovej kožušiny. Pravdou je že v jej oblečení musí každý deň dopadnú šťastne. Pretože pred takým náporom pozitívnej energie musí kapitulovať i koniec sveta!
Návrhárka Ágatha Ruiz de la Prada so svojimi modelmi.
Návrhárka Ágatha Ruiz de la Prada so svojimi modelmi.


Zdroj obrázkov: archiv Ágatha Ruiz de la Prada, Image.net

comments powered by Disqus
MÓDA DOPORUČUJE
POSLEDNÉ KOMENTÁRE
ŽITE S MÓDOU

Nebojte sa poslať nám tip!
Viete čo sa práve deje na módnej scéne? Pracujete v módnom, textilnom či odevnom priemysle? Pošlite nám svoje informácie a tipy na články. Píšte na moda@moda.sk.

Tip pre mladých módnych tvorcov.
Študujete alebo ste práve vyšli zo školy a baví vás navrhovať odevy, obuv alebo módne doplnky? Pošlite nám svoj profesionálny životopis, kresby a fotografie vašich modelov a radi vás predstavíme na stránkach Moda.sk našim čitateľom. Neváhajte a využite svoju šancu! Dostaňte sa s nami do sveta módy!