null

Šaty Marchesa sú snom pre smrteľníkov a luxusom pre nesmrteľné!

Piatok 24. 2. 2012 | AUTOR: Edita Lehotská  | Módne prehliadky

Georgina Chapman a Keren Craig, ktoré stoja za značkou Marchesa, predstavili na newyorskom Fashion Week ďalšiu skvostnú podívanú. Marchesa totiž patrí medzi to najluxusnejšie, čo sa v New Yorku predstavilo a nie je sa čo čudovať. Kolekcia Marchesa, predovšetkým RTW jar / leto a RTW jeseň / zima sú výhradne zamerané na večerné šaty, svadobné šaty a luxusné koktejlové šaty. A celebrity si ich rozoberajú ešte skôr, než je návrhárky predvedú na móle.

Kolekcia, ktorú návrhárky predstavili, je určená pre sezónu jeseň a zima 2012. Ale to len pre bohatých smrteľníkov. Celebrity počítame skôr medzi nesmrtelníkov a tak určite už teraz si niektoré z nich vybrali od Marchesa šaty, v ktorých sa v najbližšej dobe ukážu niekde pred objektívmi fotografov, alebo ktoré si vezmú na vyhlásenie Oscarov.
Exkluzívne večerné šaty a koktejlky Marchesa pre jeseň a zimu 2012/2013.
Exkluzívne večerné šaty a koktejlky Marchesa pre jeseň a zimu 2012/2013.

FOTOGALÉRIA

Luxus Marchesa: jeseň/zima 2012/13

001. Marchesa - RTW Fall 2012 - New York 002. Marchesa - RTW Fall 2012 - New York 003. Marchesa - RTW Fall 2012 - New York 004. Marchesa - RTW Fall 2012 - New York
005. Marchesa - RTW Fall 2012 - New York 006. Marchesa - RTW Fall 2012 - New York 007. Marchesa - RTW Fall 2012 - New York 008. Marchesa - RTW Fall 2012 - New York
009. Marchesa - RTW Fall 2012 - New York 010. Marchesa - RTW Fall 2012 - New York 011. Marchesa - RTW Fall 2012 - New York 012. Marchesa - RTW Fall 2012 - New York
Strana 1/3<< zpět      |      další >>

Aj medzi udalosťami červeného koberca sa tak trochu diferencuje, kam sa hodí mohutná večerná róba a kam radšej obliecť umiernenejšie večerné užšie šaty, alebo dokonca kratšie koktejlky. A tak sa aj v kolekcii Marchesa objavilo iba šesť rób s mohutnou širokou sukňou. Ďalšie modely boli síce užšie zďaleka však nie ochudobnené o luxus a noblesu.
Noblesné šaty Marchesa sa určite objaví na tohtoročných Oscaroch.
Noblesné šaty Marchesa sa určite objaví na tohtoročných Oscaroch.


Hlavnou charakteristikou novej kolekcie Marchesa je opäť výšivka. Bohaté výšivky aplikovali návrhárky na hrubé nepriehľadné časti šiat, ale aj na tenučký tyl, u ktorého to potom vyzerá, že ste oblečená len v samotnej výšivke. Luxus výšiviek, noblesu priehľadných vrstvených tylov a komfort hodvábu doplňuje tiež elegancia používaného peria a kovovo lesklých materiálov na niektorých modeloch.

VIDEO: Móda pre nesmrteľné hviezdy má meno Marchesa!
Biela nedominuje, skôr krémové odtiene, ktoré sa miešajú s telovou, béžovou, bronzovou a zlatou. Pridáva sa čierna na štyroch modeloch a červená na iba dvoch. Z konceptu potom vystupujú šaty s bohatou bielou tylovou sukňou a výrazným modro vyšívaným živôtikom. Spolu s jemným rozviatym blankytne modrým modelom šiat s asymetricky strihanou sukňou sú to jediné dva modré modely v kolekcii. Kolekciu dopĺňajú aj skvostné topánky, ktoré vidíte vo fotogalérii.
Dve z luxusných rób s bohatou širokou sukňou.
Dve z luxusných rób s bohatou širokou sukňou.


Zdroj obrázkov: Marchesa, Style.com, Google.com

comments powered by Disqus
MÓDA DOPORUČUJE
POSLEDNÉ KOMENTÁRE
ŽITE S MÓDOU

Nebojte sa poslať nám tip!
Viete čo sa práve deje na módnej scéne? Pracujete v módnom, textilnom či odevnom priemysle? Pošlite nám svoje informácie a tipy na články. Píšte na moda@moda.sk.

Tip pre mladých módnych tvorcov.
Študujete alebo ste práve vyšli zo školy a baví vás navrhovať odevy, obuv alebo módne doplnky? Pošlite nám svoj profesionálny životopis, kresby a fotografie vašich modelov a radi vás predstavíme na stránkach Moda.sk našim čitateľom. Neváhajte a využite svoju šancu! Dostaňte sa s nami do sveta módy!