null

Módni návrhári

Módni dizajnéri, profily návrhárov a návrhárske módne kolekcie

Štvrtok 3. 10. 2013 | AUTOR: Roxana Báťková
Marc Jacobs odchádza z Louis Vuitton – rozlúčil sa prehliadkou zahalenou do smútočnej čiernej!

Trochu znalí módneho sveta sa najnovšej prehliadky Louis Vuitton v podaní Marca Jacobsa, ktorý už 16 rokov pretvára skôr síce luxusného, ale stále len výrobcu kabeliek, na plnohodnotného módneho hráča veľkej módnej scény, báli. A mesiace špekulácií v médiách o tom, že Marc Jacobs značku opustí sa potvrdili. Po prehliadke tento „výtržník“ (mimochodom anglicky punk), ktorý z usadlej značky pre bohatých, ale aj zbohatlíkov, ktorí radi ukazujú „že na to majú“, vytvoril úžasnú a jednu z najžiadanejších módnych značiek sveta. A lúči sa vo veľkom štýle – kolekciou, ktorá vyzerá ako genetická mutácia punku pre tretie tisícročie.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další
MÓDA DOPORUČUJE
POSLEDNÉ KOMENTÁRE
ŽITE S MÓDOU

Nebojte sa poslať nám tip!
Viete čo sa práve deje na módnej scéne? Pracujete v módnom, textilnom či odevnom priemysle? Pošlite nám svoje informácie a tipy na články. Píšte na moda@moda.sk.

Tip pre mladých módnych tvorcov.
Študujete alebo ste práve vyšli zo školy a baví vás navrhovať odevy, obuv alebo módne doplnky? Pošlite nám svoj profesionálny životopis, kresby a fotografie vašich modelov a radi vás predstavíme na stránkach Moda.sk našim čitateľom. Neváhajte a využite svoju šancu! Dostaňte sa s nami do sveta módy!