null

Nákupy

Tipy na nákupy, zľavy, zľavové akcie, nové butiky a všetko čo ponúkajú obchodné centrá

Pravidelné e-maily s informáciami o zľavách,
súťažiach, módnych trendoch a akciách.
Vlož svoj e-mail a získaj mnoho výhod!
Súhlasím s pravidlamiOdoslať >>
Štvrtok 5. 12. 2013 | AUTOR: Roxana Báťková
Tipy na vianočné darčeky od Josefa Klíra – u slávneho Klíra kúpite pod stromček signované šperky, kabelky, ale napríklad aj ponožky!

Keď Josefa Klíra nazveme módnym návrhárom, ako by sme zabudli na polovicu úžasných vecí, ktoré pod jeho rukami vznikajú. Josef tvorí okrem fashion oblečenia rôzne módne doplnky, vrátane kabeliek, pod jeho rukami vznikli série porcelánu i celé interiéry, vrátane jednotlivých kúskov nábytku. Aj keď k Vianociam svojim najbližším neplánujete zaobstarať hneď večernú róbu alebo celý nový šatník, ani im nechcete nechať novo dekorovať byt, v novom pražskom BOUTIQUE by Josef Klír nájdete originálne autorské kúsky módneho návrhára, s ktorými ako s vianočným darčekom rozhodne ohromíte.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další
MÓDA DOPORUČUJE
POSLEDNÉ KOMENTÁRE
ŽITE S MÓDOU

Nebojte sa poslať nám tip!
Viete čo sa práve deje na módnej scéne? Pracujete v módnom, textilnom či odevnom priemysle? Pošlite nám svoje informácie a tipy na články. Píšte na moda@moda.sk.

Tip pre mladých módnych tvorcov.
Študujete alebo ste práve vyšli zo školy a baví vás navrhovať odevy, obuv alebo módne doplnky? Pošlite nám svoj profesionálny životopis, kresby a fotografie vašich modelov a radi vás predstavíme na stránkach Moda.sk našim čitateľom. Neváhajte a využite svoju šancu! Dostaňte sa s nami do sveta módy!