null

Pánska móda

Oblečenie pre mužov a značková pánska móda – módne kolekcie a tipy na nákupy

Pravidelné e-maily s informáciami o zľavách,
súťažiach, módnych trendoch a akciách.
Vlož svoj e-mail a získaj mnoho výhod!
Súhlasím s pravidlamiOdoslať >>
Utorok 19. 11. 2013 | AUTOR: René Bystrický | Komerčná informácia
Aj pánsky šatník potrebuje pred zimou prevetrať a doplniť – vpusťte doňho čerstvý vietor z butiku Mary-fashion.sk!

Pánska módna výbava na zimu by rozhodne nemala začínať a končiť u bundy, ktorá sa hodí skôr na lyžovačku, než na bežné nosenie do mesta – do školy, do práce, či vo voľnom čase. Zima si žiada vymeniť košele s krátkym rukávom za tie s dlhým, pridať do šatníku módne mikiny či svetre, prípadne sa poohliadnuť po už zmienenej bunde, avšak v módnejšom štýle. E-shop Mary-fashion.sk ponúka zaujímavý sortiment značiek s pánskou módou, ktorá váš jesenný a zimný šatník dovybaví módnymi a súčasne praktickými novinkami. Žiadne nudné nákupy v meste – stačí klikať a nakupovať!

Štvrtok 14. 2. 2013 | AUTOR: Radomír Arnaudov
H&M prichádza s novou kolekciou pre mestských cyklistov – oblečenie na bicykel dostáva módny casual vzhľad!

Odevný gigant zo severu, švédsky módny reťazec H&M, sa pustil do novej pánskej kolekcie zameranej na cykloturistiku, ale predovšetkým na mestských cyklistov, ktoré oblečie do štýlového a funkčného oblečenia. Svetoznáma firma H&M sa tentoraz spojila s odborníkmi na slovo vzatým a k projektu prizvala spoločnosť Brick Lane Bikes, ktorá ohromuje svojimi nadčasovými bicyklami. Úloha znel jasne - obliecť ozajstných cykloprofesionálov do novej kolekcie, aby nové trendy oblečenia otestovali. Táto spolupráca sa určite vyplatila, lebo na trh práve prichádza jedenáctidílná módna kolekcia dostupná už od 7. 3. 2013 vo vybraných obchodoch H&M.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další
MÓDA DOPORUČUJE
ŽITE S MÓDOU

Nebojte sa poslať nám tip!
Viete čo sa práve deje na módnej scéne? Pracujete v módnom, textilnom či odevnom priemysle? Pošlite nám svoje informácie a tipy na články. Píšte na moda@moda.sk.

Tip pre mladých módnych tvorcov.
Študujete alebo ste práve vyšli zo školy a baví vás navrhovať odevy, obuv alebo módne doplnky? Pošlite nám svoj profesionálny životopis, kresby a fotografie vašich modelov a radi vás predstavíme na stránkach Moda.sk našim čitateľom. Neváhajte a využite svoju šancu! Dostaňte sa s nami do sveta módy!