null

Pánska móda

Oblečenie pre mužov a značková pánska móda – módne kolekcie a tipy na nákupy

Pravidelné e-maily s informáciami o zľavách,
súťažiach, módnych trendoch a akciách.
Vlož svoj e-mail a získaj mnoho výhod!
Súhlasím s pravidlamiOdoslať >>
Utorok 19. 11. 2013 | AUTOR: René Bystrický | Komerčná informácia
Aj pánsky šatník potrebuje pred zimou prevetrať a doplniť – vpusťte doňho čerstvý vietor z butiku Mary-fashion.sk!

Pánska módna výbava na zimu by rozhodne nemala začínať a končiť u bundy, ktorá sa hodí skôr na lyžovačku, než na bežné nosenie do mesta – do školy, do práce, či vo voľnom čase. Zima si žiada vymeniť košele s krátkym rukávom za tie s dlhým, pridať do šatníku módne mikiny či svetre, prípadne sa poohliadnuť po už zmienenej bunde, avšak v módnejšom štýle. E-shop Mary-fashion.sk ponúka zaujímavý sortiment značiek s pánskou módou, ktorá váš jesenný a zimný šatník dovybaví módnymi a súčasne praktickými novinkami. Žiadne nudné nákupy v meste – stačí klikať a nakupovať!

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další
MÓDA DOPORUČUJE
POSLEDNÉ KOMENTÁRE
ŽITE S MÓDOU

Nebojte sa poslať nám tip!
Viete čo sa práve deje na módnej scéne? Pracujete v módnom, textilnom či odevnom priemysle? Pošlite nám svoje informácie a tipy na články. Píšte na moda@moda.sk.

Tip pre mladých módnych tvorcov.
Študujete alebo ste práve vyšli zo školy a baví vás navrhovať odevy, obuv alebo módne doplnky? Pošlite nám svoj profesionálny životopis, kresby a fotografie vašich modelov a radi vás predstavíme na stránkach Moda.sk našim čitateľom. Neváhajte a využite svoju šancu! Dostaňte sa s nami do sveta módy!