null

Ready-to-wear (RTW)

Prêt-à-porter kolekcie „pripravené na nosenie“

Utorok 11. 3. 2014 | AUTOR: Yveta Štrková
Najlepšie modely z kolekcií predstavených v Paríži na týždňoch módy – 3. časť

Paris Fashion Week v sebe koncentruje skutočné módne lahôdky. Niekedy dokonca menej známe mená prekvapia viac ako tie stále omieľané. Čo vám hovoria mená dizajnérov, ako Tsumori Chisato alebo Yohji Yamamoto? Že by ste ich čakali skôr na fashion weeku tokijskom? Rozhodne sa poďte pozrieť, čo dokážu! Tretí diel fotogalérie toho najlepšieho z Paris Fashion Week vám s predstihom predstaví kolekcie pre jeseň a zimu 2014/15 – a mimo módnych prekvapení sa môžete pozrieť na to najlepšie od Rick Owens, Maxim Simoens, Nina Ricci, Viktor and Rolf, Vivienne Westwood a mnohých ďalších v Paríži sa prezentujúcich módnych návrhárov.

Piatok 2. 8. 2013 | AUTOR: Veronika Drdáková
V jesennej kolekcii Alexander McQueen prichádza Sarah Burton s excentrickými róbami a nesmrteľnou čipkou

Ľudia už vedia, ako vyzerá klasická módna prehliadka slávnych návrhárov. RTW kolekcie majú často cez 70 modelov. Neočakávali teda, že táto - prehliadka Ready-to-wear Fall / Winter 2013 značky Alexander McQueen, by sa mohla nejako odlišovať. Dočkali sa ale prekvapenia. Sarah Burton ako hlavná návrhárka pre značku Alexander McQueen, z dôvodu pokročilého štádia tehotenstva, navrhla len desať modelov. O niečo nás ochudobnila? Rozhodne nie! Boli úchvatné. Na ich ozdobnosti, elegancii a typickosti tejto značky to určite neubralo. A rovnako ako v kolekcii pre-fall sa Sarah inšpirovala anglickými kostolmi. Päť modelov a päť obmien každého z nich. Pozrite sa na to, čo bolo v Paríži predvedené pre nasledujúce polrok.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další
MÓDA DOPORUČUJE
POSLEDNÉ KOMENTÁRE
ŽITE S MÓDOU

Nebojte sa poslať nám tip!
Viete čo sa práve deje na módnej scéne? Pracujete v módnom, textilnom či odevnom priemysle? Pošlite nám svoje informácie a tipy na články. Píšte na moda@moda.sk.

Tip pre mladých módnych tvorcov.
Študujete alebo ste práve vyšli zo školy a baví vás navrhovať odevy, obuv alebo módne doplnky? Pošlite nám svoj profesionálny životopis, kresby a fotografie vašich modelov a radi vás predstavíme na stránkach Moda.sk našim čitateľom. Neváhajte a využite svoju šancu! Dostaňte sa s nami do sveta módy!