null

Dekoratívne výstrihy sú „novými náhrdelníkmi“ sezóny!

Pondelok 9. 1. 2012 | AUTOR: Edita Lehotská  | Štýl a trendy

Zabudnite na investície do náhrdelníkov, retiazok a príveskov. Teraz vás má zdobiť výstrih! Výstrih tak zaujímavý, že na jar a v lete 2012 nahradí aj ten najvýraznejší a najvydarenejší náhrdelník. Výstrih v kombinácii s dobre pestovaným dekoltom je tým najmódnejším náhrdelníkom jari.

Namiesto vyberania si rôznych šperkov a bižutérie, ktorú by ste si zavesila na krk, sa teraz sústreďte viac na prepracovanosť výstrihu oblečenia, ktoré si kupujete. Blúzka, košeľa, tričko, top alebo šaty musí mať zaujímavý výstrih, ktorý vám navyše perfektne sadne. Nikde nesmie odstávať, nič čo nemá nesmie odhaľovať a musí vám pristať. Lebo práve výstrih prevzal úlohu náhrdelníku! Cieľom nie je hlboký výstrih za každú cenu ani prehnané zdobenie. Vždy záleží na príležitosti, k akej si oblečenie s tým ktorým výstrihom obliekať. Niekedy vás výstrih skôr zahalí než odhalí, niekedy pracuje s priehľadnosťou, niekedy s čipkou a inokedy s volánmi. Avšak vďaka tomu, že sa nepopere so šperkami, sa nemusíme striktne držať minimalizmu a môžeme si dopriať aj dekoratívnejšie prevedenie výstrihu.
Inšpirujete sa módnymi výstrihmi. Každý návrhár k ich vyriešeniu pristúpil inak. Zľava modely oblečenia z kolekcií RTW jar / leto 2012: Givenchy, Jil Sander, Alexander McQueen, Elie Saab, Dolce & Gabbana.
Inšpirujete sa módnymi výstrihmi. Každý návrhár k ich vyriešeniu pristúpil inak. Zľava modely oblečenia z kolekcií RTW jar / leto 2012: Givenchy, Jil Sander, Alexander McQueen, Elie Saab, Dolce & Gabbana.



Zdroj obrázkov: Style.com, Net-a-porter.com, Google.com, internet

comments powered by Disqus
MÓDA DOPORUČUJE
POSLEDNÉ KOMENTÁRE
ŽITE S MÓDOU

Nebojte sa poslať nám tip!
Viete čo sa práve deje na módnej scéne? Pracujete v módnom, textilnom či odevnom priemysle? Pošlite nám svoje informácie a tipy na články. Píšte na moda@moda.sk.

Tip pre mladých módnych tvorcov.
Študujete alebo ste práve vyšli zo školy a baví vás navrhovať odevy, obuv alebo módne doplnky? Pošlite nám svoj profesionálny životopis, kresby a fotografie vašich modelov a radi vás predstavíme na stránkach Moda.sk našim čitateľom. Neváhajte a využite svoju šancu! Dostaňte sa s nami do sveta módy!