null

Módne trendy jar 2012: Oblečte si zmrzlinové pastely – nežné farby vytiahnu aj skrytú ženskú krásu!

Štvrtok 29. 3. 2012 | AUTOR: Berta Pean  | Štýl a trendy

Módne trendy tento rok nie sú čo do počtu nijako obmedzené. Obrovské množstvo návrhárov a značiek chŕli neuveriteľné množstvo kreatívnych módnych nápadov, ktoré potom aplikuje na svoje oblečenie, topánky, kabelky alebo šperky. Napriek tomu však možno vyselektovať hlavné módne línie a trendy, ktoré nesmú vo vašom šatníku v žiadnom prípade chýbať. Prvým z nich je rozhodne oblečenie v pastelových farbách.

Pastely môžu mať podobu svetlejších, ale i tmavších odtieňov. Tohtoročné módne trendy však velia obliecť si tie svetlé, v odtieňoch zmrzliny, na ktorých si tak radi pochutnávame v horúcich dňoch. A tak sa tento rok musíme obliecť do pistáciovej, banánovej, marhuľovej, šmoulkovej alebo jahodovej farby zmrzliny. Módne trendy nám ponúknu inoväť aplikovanú na letné farby.
Módne trendy pre jar 2012: Pastelové farby v odtieňoch zmrzliny! Zľava modely z kolekcií RTW SS 2012: 3.1. Philip Lim, Louis Vuitton, Emilio Pucci, Marc Jacobs.
Módne trendy pre jar 2012: Pastelové farby v odtieňoch zmrzliny! Zľava modely z kolekcií RTW SS 2012: 3.1. Philip Lim, Louis Vuitton, Emilio Pucci, Marc Jacobs.

FOTOGALÉRIA

Módne trendy pre jar 2012: Pestré zmrzlinové pastely!

012. Preen - pastelove barvy
12 / 57
 
<< zpět na náhledy<< zpět     |     další >>

Módne trendy pre jar 2012 odporúčajú: kombinujte pastelové farby!

Pastelové zmrzlinové odtiene patria na blúzky, tričká, topy, šaty, nohavice, vrátane džínsov, na saká, kostýmy i jarné kabáty. Pastelové farby môžete podľa jarných módnych trendov navzájom aj kombinovať.


Jarné módne trendy pozvali zmrzlinové pastely aj na naše módne doplnky!

Avšak pastely nemusia byť len na samotnom oblečenie. V pastelových odtieňoch môžu byť tiež vaše balerínky, sandále alebo lodičky, vziať si môžete pestré šperky v pastelových farbách, ale aj pastelovú kabelku. A aby ste svoj vzhľad dotiahli k dokonalosti, aplikujte módny trend pastelových farieb aj na svoj make-up: na rúž, očné tiene, ale tiež na líčka, ktoré mäkko pastelovo zdôraznia vašu tvár.
Módnemu trendu zmrzlinových pastelov prepadli tiež Chanel, Chloé, Diane von Furstenberg či Preen. Fashion modely sú z módnych kolekcií RTW jar 2012.
Módnemu trendu zmrzlinových pastelov prepadli tiež Chanel, Chloé, Diane von Furstenberg či Preen. Fashion modely sú z módnych kolekcií RTW jar 2012.

ANKETA
Páči sa vám módny trend zmrzlinových pastelových farieb pre tohtoročnú jar 2012?
Páči, tiež sa podľa tohto módneho trendu oblečiem.
Páči, ale mne by nepristal.
Staviam sa k nemu neutrálne – zas tak moc ma nezaujal.
Tento módny trend sa mi nepáči.


Zdroj obrázkov: módne trendy z kolekcií značiek a návrhárov, Style.com, Net-a-porter.com

comments powered by Disqus
MÓDA DOPORUČUJE
POSLEDNÉ KOMENTÁRE
ŽITE S MÓDOU

Nebojte sa poslať nám tip!
Viete čo sa práve deje na módnej scéne? Pracujete v módnom, textilnom či odevnom priemysle? Pošlite nám svoje informácie a tipy na články. Píšte na moda@moda.sk.

Tip pre mladých módnych tvorcov.
Študujete alebo ste práve vyšli zo školy a baví vás navrhovať odevy, obuv alebo módne doplnky? Pošlite nám svoj profesionálny životopis, kresby a fotografie vašich modelov a radi vás predstavíme na stránkach Moda.sk našim čitateľom. Neváhajte a využite svoju šancu! Dostaňte sa s nami do sveta módy!