null

Zmiešajte gypsy luxusné strihy a španielske vplyvy do nového módneho trendu!

Utorok 22. 5. 2012 | AUTOR: Berta Pean  | Štýl a trendy

Letné módne trendy nás oblečú do energie sršiaci z gypsy strihov a španielskych vzorov. Strihom vládnu rozviate dlhé alebo krátke sukne, volány, zavinovacie strihy, farbám a vzorom šatkové vzory. Pás je vždy zdôraznený zúžením, ku ktorému často dopomáha opasok alebo šatka.

Gypsy štýl prinesie do módnych trendov tohtoročného leta pohodlie a ženskosť. Strihy s nadbytkom materiálu vás pri chôdzi priamo roztancujú. A vlniaca sa ženská postava vyzerá veľmi príťažlivo. Takže určite si nejaký kúsok v tomto štýle kúpte tiež.
Módne trendy na jar/leto 2012: Energia a temperament gypsy štýle štrajchnutého španielskymi vplyvmi. Zľava modely z kolekcií RTW SS 2012: Emilio Pucci, Prabal Gurung, D&G, Moschino.
Módne trendy na jar/leto 2012: Energia a temperament gypsy štýle štrajchnutého španielskymi vplyvmi. Zľava modely z kolekcií RTW SS 2012: Emilio Pucci, Prabal Gurung, D&G, Moschino.

FOTOGALÉRIA

Gypsy Inšpirácia štrajchnutá horkokrvným Španielskom!

001. Yves Saint Laurent - Modni trendy Jaro 2012 - Gypsy styl 002. Emilio Pucci - Modni trendy Jaro 2012 - Gypsy styl 003. Anya Hindmarch - Modni trendy Jaro 2012 - Gypsy styl 004. Missoni - Modni trendy Jaro 2012 - Gypsy styl
005. Tory Burch - Modni trendy Jaro 2012 - Gypsy styl 006. Etro - Modni trendy Jaro 2012 - Gypsy styl 007. D&G - Modni trendy Jaro 2012 - Gypsy styl 008. Charlotte Olympia - Modni trendy Jaro 2012 - Gypsy styl
009. Roberto Cavalli - Modni trendy Jaro 2012 - Gypsy styl 010. Etoile Isabel Marant - Modni trendy Jaro 2012 - Gypsy styl 011. See by Chloe - Modni trendy Jaro 2012 - Gypsy styl 012. Emilio Pucci - Modni trendy Jaro 2012 - Gypsy styl
Strana 1/5<< zpět      |      další >>


Módne trendy v gypsy štýle nájdete v kolekciách svetových návrhárov!

Kolekcia Emilio Pucci, ktorú vytvoril Peter Dundas, je plná expresívnych veľkoplošných vzorov. U značky Emilio Pucci to vôbec neprekvapuje, lebo veľké vzory a mix farieb je pre ňu typický. Keď náhodou v niektorej sezóne chýba, vedie to vždy k slabšiemu úspechu kolekcie. Odhalené ramená, šatkové vzory, čipky a dlhé široké sukne – to všetko korešponduje s jarnými módnymi trendmi.

Značka Moschino a jej kreatívna duša – Rossella Jardin, stavila ako už mnohokrát pred tým, na inšpiráciu španielskymi motívmi. V kolekcii spoznáte toreadora v ženskej koži, ale aj španielsku domácu paničku. Čipky, vzory a zdobenie sú tentoraz viac ako gypsy štýlom inšpirované Španielskom.

Snáď najskvostnejšiu kolekciu ale vytvorila značka D&G a jej návrhári a majitelia, Stefano Gabbana a Domenico Dolce. Ženy zahalila do šátkových vzorov v pestrých farbách a masívne výrazných vzoroch. Módne trendy budú do budúcnosti bez značky D&G určite chudobnejší. Škoda. Keďže táto značka bola jednoznačne trendotvorcom!

ANKETA
Páči sa vám módny trend v gypsy štýle pre tohtoročné leto 2012?
Páči, tiež sa podľa tohto módneho trendu oblečiem.
Páči, ale mne by nepristal.
Staviam sa k nemu neutrálne – zas tak moc ma nezaujal.
Tento módny trend sa mi nepáči.


Zdroj obrázkov: módne trendy z kolekcií značiek a návrhárov, Style.com, Net-a-porter.com

comments powered by Disqus
MÓDA DOPORUČUJE
POSLEDNÉ KOMENTÁRE
ŽITE S MÓDOU

Nebojte sa poslať nám tip!
Viete čo sa práve deje na módnej scéne? Pracujete v módnom, textilnom či odevnom priemysle? Pošlite nám svoje informácie a tipy na články. Píšte na moda@moda.sk.

Tip pre mladých módnych tvorcov.
Študujete alebo ste práve vyšli zo školy a baví vás navrhovať odevy, obuv alebo módne doplnky? Pošlite nám svoj profesionálny životopis, kresby a fotografie vašich modelov a radi vás predstavíme na stránkach Moda.sk našim čitateľom. Neváhajte a využite svoju šancu! Dostaňte sa s nami do sveta módy!