null

Rihanna navrhla džínsy pre Armani: ako inak než v rockovom a glamour štýle!

Pondelok 28. 5. 2012 | AUTOR: Valérie Jankovská  | Štýl a trendy

Armani prezentuje novú sériu džínsov, pod ktorými je oficiálne podpísaná speváčka Rihanna. Tá vraj nie je len tvárou kampane a „zadočkom“ džínsov, ale aj autorkou kolekcie.

Džínsová kolekcia, pod ktorú sa Rihanna podpísala, obsahuje džínsy, džínsové kraťasy i celodžínovú kombinézu v retro mrkváčovom strihu 80. rokov. Celú sériu dopĺňa kožená šedo-khaki bunda a tričko, vrátane zaujímavého dlhého bieleho šatového tričká s veľkým motívom na prednej časti. Sériu dopĺňa séria tašiek zložená z klasickej shoulder bag a shopper tašky.
Look book Armani by Rihanna
Look book Armani by Rihanna

FOTOGALÉRIA

Džínsová kolekcia Armani by Rihanna

001. Rihanna for Armani - Jeans - Spring 2012 002. Rihanna for Armani - Jeans - Spring 2012 003. Rihanna for Armani - Jeans - Spring 2012
004. Rihanna for Armani - Jeans - Spring 2012 005. Rihanna for Armani - Jeans - Spring 2012 006. Rihanna for Armani - Jeans - Spring 2012
007. Rihanna for Armani - Jeans - Spring 2012 008. Rihanna for Armani - Jeans - Spring 2012 009. Rihanna for Armani - Jeans - Spring 2012
Strana 1/4<< zpět      |      další >>

VIDEO: Ak chcete vidieť džínsy, vydržte až do konca ..

Kolekciu propagovalo aj video s Rihannou v trochu erotickom duchu. Až dokonca neviete, či ide o kampaň na spodnú bielizeň Armani, ktoré mimochodom Rihanna propagovala už vlani, alebo o džínsy. Tie si po dlhom vrtení sa v postieľke v Armani bielizni Rihanna nakoniec predsa len oblečie – v posledných sekundách dlhého, takmer erotického reklamného klipu.


Zdroj obrázkov: Armani.com
Zdroj videa: Youtube.com


comments powered by Disqus
MÓDA DOPORUČUJE
POSLEDNÉ KOMENTÁRE
ŽITE S MÓDOU

Nebojte sa poslať nám tip!
Viete čo sa práve deje na módnej scéne? Pracujete v módnom, textilnom či odevnom priemysle? Pošlite nám svoje informácie a tipy na články. Píšte na moda@moda.sk.

Tip pre mladých módnych tvorcov.
Študujete alebo ste práve vyšli zo školy a baví vás navrhovať odevy, obuv alebo módne doplnky? Pošlite nám svoj profesionálny životopis, kresby a fotografie vašich modelov a radi vás predstavíme na stránkach Moda.sk našim čitateľom. Neváhajte a využite svoju šancu! Dostaňte sa s nami do sveta módy!