null

Štýlová technika

Technické hračky a technické vychytávky: moderná technika pre ženy a mužov

Pondelok 14. 2. 2011 | AUTOR: Edita Lehotská
MINI Cooper dokonale pristane k vašej Vuittonke – len si vybrať ten správny tuning!

„Prečo si ochotná nosiť na sebe reklamu zadarmo?“ opýtal sa mojej dobre situovanej kolegyne jej manžel, potom čo si za svoje tri výplaty kúpila novú Vuittonku. Odvrkla mu niečo v tom zmysle, že je to jej vec, čo si kúpi zo svojej výplaty, a rozhovor sa zvrtol iným smerom. Financie nerieši, takže nech si kúpi hoci aj auto potlačené logami, ak bude potom spokojná a dá pokoj (naznačil mi raz naivne Roman). Andy si kúpila klasickú hnedú Vuittonku so zlatými logami. Už mala (a stále má) aj inú, z novších kolekcií, ale z tej, ako sama hovorí, sa vôbec nedá spoznať, že ide o Vuittona. Takže to chcelo novú investíciu do pravej kabelky Louis Vuitton. Áno, Andy je nefalšovaná fanúšička luxusu, ktorý musí byť vidno! A pre túto skupinu milovníkov módy pripravila „objekt závisti“ aj nemecká tuningová spoločnosť CoverEFX. Do outfitu v štýle Louis Vuitton obliekla rozkošné vozidlo MINI Cooper JCW.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další
MÓDA DOPORUČUJE
POSLEDNÉ KOMENTÁRE
ŽITE S MÓDOU

Nebojte sa poslať nám tip!
Viete čo sa práve deje na módnej scéne? Pracujete v módnom, textilnom či odevnom priemysle? Pošlite nám svoje informácie a tipy na články. Píšte na moda@moda.sk.

Tip pre mladých módnych tvorcov.
Študujete alebo ste práve vyšli zo školy a baví vás navrhovať odevy, obuv alebo módne doplnky? Pošlite nám svoj profesionálny životopis, kresby a fotografie vašich modelov a radi vás predstavíme na stránkach Moda.sk našim čitateľom. Neváhajte a využite svoju šancu! Dostaňte sa s nami do sveta módy!