null

Vyskúšajte trendy účesy pre polodlhé vlasy

Štvrtok 24. 4. 2008 | AUTOR: Redakce  | Vlasy a účesy

Ak máte polodlhé vlasy, alebo sa práve chystáte skrátiť si svoju extra dlhú hrivu, nechajte sa inšpirovať našou fotogalériou trendy účesov pre vlasy strednej dĺžky. Preferujete extravagantný, supermoderný alebo radšej tradičný účes? Žiadny problém. Veríme, že vám naša fotogaléria poslúži ako výborná inšpirácia pred návštevou kaderníka. Vyberte si trendy účesy!

Účesy pre polodlhé vlasy sú ďalším článkom z nášho seriálu, ktorý vám má poslúžiť ako inšpirácia pred návštevou kaderníka, či v prípade, že sa chystáte radikálne zmeniť svoj imidž. Vyberte si účes a vyrazte ku kaderníkovi. S našou fotogalériou teraz môžete meniť trendy účesy ešte častejšie!
FOTOGALÉRIA

Vyskúšajte trendy účesy pre polodlhé vlasy

Moda_ucesy_001 Moda_ucesy_002 Moda_ucesy_003 Moda_ucesy_004
Moda_ucesy_005 Moda_ucesy_006 Moda_ucesy_007 Moda_ucesy_008
Moda_ucesy_009 Moda_ucesy_010 Moda_ucesy_011 Moda_ucesy_012
Strana 1/7<< zpět      |      další >>

Zdroj fotografií: Archiv

comments powered by Disqus
MÓDA DOPORUČUJE
POSLEDNÉ KOMENTÁRE
ŽITE S MÓDOU

Nebojte sa poslať nám tip!
Viete čo sa práve deje na módnej scéne? Pracujete v módnom, textilnom či odevnom priemysle? Pošlite nám svoje informácie a tipy na články. Píšte na moda@moda.sk.

Tip pre mladých módnych tvorcov.
Študujete alebo ste práve vyšli zo školy a baví vás navrhovať odevy, obuv alebo módne doplnky? Pošlite nám svoj profesionálny životopis, kresby a fotografie vašich modelov a radi vás predstavíme na stránkach Moda.sk našim čitateľom. Neváhajte a využite svoju šancu! Dostaňte sa s nami do sveta módy!