Krátke kabáty ‐ Miss Selfridge

Späť

Na miernejšiu zimu

Krátke kabáty sú skvelé pre drobné ženy, rovnako ako pre ženy s priemernou výškou. Sú viac vhodné pre podnebie, ktoré nie je príliš chladné. Dobre tiež fungujú v jarnom a jesennom počasí v chladnejších klimatických podmienkach.

Farba

Pri výbere farby kabáta pamätajte, že i napriek širokej ponuke jasných a odvážnych farieb, sa nová farba považuje za investíciu. Mali by ste sa držať klasických farieb, ako je čierna, tmavomodrá, hnedá a krémová, ktoré sú nadčasové. Ak si to môžete dovoliť, stojí za to investovať do dvoch zimných kabátov - jedného tmavšej a jedného svetlejšej farby.

Zlaďte ho so šatníkom

Vyberte si kabát, ktorý nie je v rozpore s väčšinou oblečenia v šatníku. Mnohé ženy robia túto chybu. Vyberajú si oblečenie, ktoré sa dobre hodí s jedným, či dvoma kúskami, ale neskôr prídu na to, že s ostatnými sa vôbec nehodí. Vyberte si taký, ktorý je flexibilný a môže dopĺňať väčšinu vašich odevov.

Opasok

Zimné krátke kabáty so zaväzovaním na opasok vyzerajú najlepšie na štíhlych a nízkych postavách - kabát s hrubším opaskom bude vyzerať dobre aj na širšom páse.
Ďalej
Krátke kabáty

Neboli nájdené žiadne produkty vyhovujúce vašemu výberu.

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek