Šaty s lodičkovým výstrihom

Späť

Stavte na klasiku

Ak chcete klasický vzhľad, vyberte si šaty s jednoduchým lodičkovým výstrihom. Tento typ iste oceníte ako ideálny, ak preferujete čistý a ľahký štýl. Šaty si jednoducho môžete obliecť na každú príležitosť, stačí si vybrať vhodný strih a materiál.

Menšie poprsie

Šaty s lodičkovým výstrihom sú vhodné pre väčšinu typov žien, azda len s výnimkou tých s kratším a širším krkom. Lodičkový výstrih je fantastický pre ženy s menším poprsím, ktoré ho túžia opticky zväčšiť - práve túto ilúziu ním dosiahnu.

Široké boky

Lodičkový výstrih je skvelý pre kompenzáciu širokých bokov, pretože jemne sleduje líniu kľúčnej kosti, čím robí ramená vizuálne širšími. Tieto šaty vyzerajú mimoriadne atraktívne na ženách s dlhším krkom a menšou hlavou.

Doplnky

Lodičkový výstrih potrebuje dostatok priestoru. Takže najlepšie urobíte, ak ho budete nosiť bez náhrdelníkov, ktoré by výstrihu len konkurovali. Šaty oveľa vhodnejšie doplníte hrubým náramkom a s ním ladiacimi náušnicami.

Podprsenka

K lodičkovým šatám nájdite podprsenku bez ramienok, ktorá vám pohodlne pristane. Hodia sa i priesvitné ramienka, dôležité je aby podprsenka sedela spoľahlivo. Preto, keď sa zmení vaša hmotnosť ,nezabudnite si kúpiť novú spodnú bielizeň.
Ďalej
Šaty s lodičkovým výstrihom
Obchod

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek