Šaty s rozparkom

Späť

Zvodná a vkusná

Šaty s rozparkom sú veľmi sexy voľbou na obohatenie vášho šatníka. Vysoký rozparok je jeden z najjednoduchších spôsobov ako zvýšiť príťažlivosť. Ak to správne zrealizujete, je to aj jemné a vkusné zároveň.

Zvýraznite pás

Definujete svoj pás a zdokonalíte tým celkový výzor. Šaty s rozparkom vhodne doplníte jemným opaskom, alebo širokým pásom kontrastnej farby. Opticky vám to predĺži nohy a urobí vás ešte zvodnejšou.

Majte navrch!

Šaty z rozparkom samy o sebe pôsobia pomerne zoštíhľujúco a poskytujú aj efekt predĺženia postavy. Oboje je možné ešte viac vyzdvihnúť tým, že si vyberiete šaty, ktoré majú vizuálne zaujímavý vrchný diel.

Na boku, či v predu?

Nie ste si istá, či je plný predný rozparok pre vás ideálny? Potom vyskúšajte jemnejší bočný rozparok, ktorý ponúka všetok efekt predného, ale v oveľa decentnejšom štýle. Alternatívne si vyberte z bohatej ponuky kratších rozparkov.

Topánky

Len málo vecí je horších, ako najprv všetkých okúzliť úžasnými dlhými nohami v šatách z rozparkom, aby následne pozreli dole a uvideli nevhodné topánky. Udržujte celý outfit elegantný, vyberte si jemné sandále na opätku, alebo bez.
Ďalej
Šaty s rozparkom

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek