Spodná bielizeň

08.04.2019 Spodná bielizeň
Kde sa vzalo pyžamo, a prečo na ňom záleží?

Neustále riešime svoj zovňajšok. Čo sa nosí, aké budú trendy v obliekaní, obúvaní aj líčení. Ale napadlo vás niekedy, akým trendom podlieha také pyžamo? Kde sa vzalo? A či je lepšie spať v ňom alebo bez neho? Pozrieme sa, ako to s tým pyžamom vlastne je.

čítať článok

18.08.2014 Spodná bielizeň
Zmenšujúce podprsenky Lindex

Spodná bielizeň Lindex ponúka aj špeciálne zmenšujúce podprsenky pre ženy s veľkým poprsím, ktoré potrebujú svoje prsia aspoň opticky zmenšiť. Pozrite sa!

čítať článok

11.04.2014 Spodná bielizeň
Máte väčšie prsia? Vieme, čo vám skutočne pristane!

Aj keď počúvame skôr o problémoch tých, ktorým príroda prsia nenadelila, ani my ženy s väčším poprsím nemáme vždy na ružiach ustlané. Bujné poprsie, ktorým nás príroda obdarila, nemusí byť vždy len magnetom pre mužské oči, ale tiež zdrojom problémov pri našom obliekaní. Čo si s veľkými prsiami môžeme dovoliť vziať na seba? Rozhodne nestačí len dobrá podprsenka aj keď tá by mala byť samozrejmosťou. Ďalšie pravidlá pre fazónu nášho oblečenia si predstavíme v prvom diele nášho seriálu Fazóna - oblečenie pre každú postavu! V článku nájdete nielen všeobecné rady, ale aj odkazy na konkrétne kúsky, ktorými si môžete obohatiť svoj šatník!

čítať článok

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek