Svadby a svadobné šaty

23.09.2014 Svadby a svadobné šaty
Svadobné šaty 2015

Rok 2015 sa opäť ponesie v znamení bielej svadby – presnejšie, svadobné trendy opäť ovládne biela. Svadobné šaty 2015 totiž budú bez výnimiek biele.

čítať článok

20.06.2014 Svadby a svadobné šaty
Svadobný účes pre blondínku – jedna žena 3x inak!

Jedna žena s tromi rôznymi svadobnými účesmi - budete prekvapení, ako rôzne môže vyzerať. Pritom sú všetky účesy veľmi podarené a slušivé. Pozrite sa, aj keď práve nechystáte svadbu - účesy od Anne Veck Hair z kolekcie Desire Bridal collectin 2014 sa hodí aj pre akúkoľvek spoločenskú udalosť a nielen pre blondínky.

čítať článok

25.04.2014 Svadby a svadobné šaty
Najkrajšie svadobné šaty – novinky, ktoré ste ešte nevideli!

Špeciálny svadobný týždeň módy predstavil svadobné šaty pre nadchádzajúcu jarnú sezónu 2015. Ktorá z nás sa teda chystá do toho „spadnúť“ a konečne si užiť svoj veľký deň, má šancu zaloviť a inšpirovať sa takými velikánmi svadobnej módy, akými sú Oscar de la Renta, Vera Wang, Marchesa, Carolina Herrera, Monique Lhuillier, Reem Acra, Naeem Khan a ďalšími. Ako prvú ochutnávku sme pre vás vybrali TOP 100 najkrajších svadobných šiat pre sezónu jar a leto 2015.

čítať článok

23.04.2014 Svadby a svadobné šaty
Svadobné kytice, ktoré nikdy nezvädnú!

Premýšľate nad svadobnou kyticou, ktorá vydrží? Mnohé nevesty si svoju kyticu po svadbe vysušia a snažia sa tak zachovať si spomienku na svoj svadobný deň. Avšak nie vždy je výsledok vydarený, u niektorých kvetov je takmer nemožný. Navyše výsledok nie je nikdy 100% trvanlivý. Čo teda skúsiť kyticu netradičnú, ktorá vlastne vodu ani nepotrebuje?

čítať článok

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek