Kabelky Marks&Spencer – novinky jeseň/zima 2014

Nová kolekcia M&S pre tohtoročnú jeseň a zimu ponúka očarujúce kabelky Marks&Spencer v zhruba 60 modeloch. Pozrite sa na kompletný katalóg kabeliek.

Anglický dizajn a vysoká kvalita urobia z vašej novej kabelky Marks&Spencer vašu dlhoročnú priateľku.
Kabelky M&S pre sezónu jeseň a zima 2014 ponúkajú modely pre bežné nosenie, napríklad kabelky do práce, ale aj spoločenské kabelky k večerným šatám.

Kabelky MS jeseňzima 2014
Kabelky M&S – jeseň/zima 2014

Kabelky Marks&Spencer – materiály inšpirované prírodou

Celá kolekcia kabeliek M&S je veľmi živočíšna. Do kože alebo modernej koženky sú otlačené motívy hadej a krokodílej kože, nechýba však ani kabelky Marks&Spencer so srsťou alebo z kožušiny. Kým jedna kabelka pripomína ovčie rúno, iná zas leopardiu kožušinu alebo vlčiu srsť.

Kabelky MarksSpencer AW 2014 inšpirovala fauna a divočina
Kabelky Marks&Spencer A/W 2014 inšpirovala fauna a divočina.

Čiernobiela mozaika a hra s textilnými textúrami

Medzi modely vynikajú Marks&Spencer kabelky v čiernobielom dizajne. Niektoré vyzerajú ako mozaika rôznych štruktúr, iné si hrajú s notoricky známymi textilnými vzormi – napríklad s kohúťou stopou alebo s klasickým tvídovým vzorom.

Kabelky MarksSpencer si v tejto sezne jeseňzima 2014 pohrávajú s čiernobielou mozaikou rôznych 3D štruktúr aj s notoricky známymi textilnými vzormi
Kabelky Marks&Spencer si v tejto sezóne jeseň/zima 2014 pohrávajú s čiernobielou mozaikou rôznych 3D štruktúr aj s notoricky známymi textilnými vzormi.

Kabelka M&S ako miláčik do práce

Najviac času strávime so svojou kabelkou v práci. Zvyčajne pre toto použitie vyhľadávame väčšie kabelky, do ktorých dokážeme ukryť všetko, čo môžeme počas cesty do práce, z nej a v nej potrebovať. Musí byť schopná ukryť hygienické potreby, kozmetiku, kľúče, mobil, tablet, niekedy tiež knižku do metra alebo dáždnik, rukavičky a ďalšie „veľké“ drobnosti.< V novej kolekcii značky M&S sa teraz predstavuje kabelka Marks&Spencer, ktorá zaujme zaujímavým prešívaným dizajnom s módnymi zlatými prvkami, ale aj kreatívne a súčasne stále dostatočne neutrálnou farebnosťou, ktorá neurazí so žiadnym outfitom. Pokiaľ ju doplníte s nude, bordovou alebo čiernou farbou topánok, vždy budete dokonalou. Priestranná kabelka má nádherné vonkajšie zapínacie vrecko na drobnosti a objemný a praktický celkový vnútorný priestor. MarksSpencer ponúka aj kabelku ako ideálneho spoločníka do práce

Marks&Spencer ponúka aj kabelku ako ideálneho spoločníka do práce.

Kabelky Marks&Spencer v praktických sériách

Tiež sa vám už stalo, že ste jednoducho do jednej kabelky všetko nenaskládala? Kabelky Marks&Spencer ponúkajú aj séria – dvojičky – produktov, ktoré možno nosiť dohromady. Táto môžete v kolekcii objaviť napríklad vakovú modrú kabelku, ktorú možno nosiť z rovnako modrým modelom kabelky do ruky.

Keď jedna kabelka nestačí, ponúka kolekcia kabeliek Marks&Spencer dvojičky.

Nechajte kabelku prehovoriť

Šperky dnes už vedia rozprávať! Nápisy s kovu, ktoré nosíme na krku vykladajú nášmu okolí o tom, že ste cool alebo happy. Prečo by teda nemohli podobne hovoriť kabelky? Tie z M&S v tejto sezóne tiež prehovorili. Stručne a jasne – No a Yes.

Kabelky MarksSpencer sa v sezn jeseňzima 2014 naučili rozprávať
Kabelky Marks&Spencer sa v sezóně jeseň/zima 2014 naučili rozprávať.

Zdroj obrázkov: kabelky Marks&Spencer – jeseň a zima 2014

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek